Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dcery Saši Rašilova jsou pěkné divošky: Josefína z něj už udělala dědečka

Saša Rašilov a jeho krásné dcery. Díky jedné z nich je dědečkem
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Dcery

Herec Saša Rašilov (50) na své dcery, které má s Vandou Hybnerovou z předchozího manželství, může být pyšný. Josefína (28) a Antonie (24) Rašilovovy podobu tatínka vážně nezapřou. Josefína už dokonce porodila a ze Saši tak udělala dědečka. Je to ale odvážná holčina, když si dovolila poslat někam fotografy. 

Zatímco se starší dcera Saši Rašilova Josefína raduje z prvního potomka Eliáše, tak mladší Antonie na to má ještě čas. Čtyřnásobný otec Saša Rašilov se tak může nazývat dědečkem. Když se rozváděl s Vandou Hybnerovou v roce 2013, tak právě Josefína to nebrala moc dobře.

Podle Aha.cz začala kvůli rozvodu rodičů mít deprese. Rozvod přišel v době, kdy ji zrovna čekala závěrečná zkouška. "Moje máma mi po obhájení bakalářky řekla: 'Tak gratuluju, už jsme ani nečekali, že to doděláš.' A popravdě? Já taky ne. Moje studium se rozbředlo, roztálo a postupně vypařovalo spolu s více či méně komplikovaným životem, jaký vedu,“ začala Josefína. „Rozvod rodičů, ztráta domova, deprese," řekla Josefína v rozhovoru.

Josefína je ten divočejší typ

Předtím, než se Josefína stala maminkou, ale byla pěkně divoká. Jak uvádí deník Blesk, před pár lety totiž vystrčila prostředníček na fotografy, a to přímo před zrakem své matky. Poté sbírala cigaretu ze země, která jí vypadla z úst, a hněv byl pryč. Nakonec na večírku rozdávala úsměvy.

Zato ta mladší Antonie jde ve šlépějích svých rodičů a věnuje se herectví. Už si zahrála i po boku své maminky v představení Očistec. Saša Rašilov nyní žije s Lídou Rašilovovou, se kterou má také dvě holčičky, Marii a Emílii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy