Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dcery Karla Gotta: Čtyři děti, jedna žena a dvě noci plné vášně s překvapením

Dcery Karla Gotta: Čtyři děti, jedna žena a dvě noci plné vášně s překvapením
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
karel gott
V úterý před půlnocí odešel do hudebního nebe jeden z největších velikánů české hudební scény Mistr Karel Gott (†80). Poslední měsíce bojoval s akutní leukemií, která se mu nakonec stala osudnou. Jestli si ale někdo uměl život pořádně užít, tak to byl právě Karel Gott. Ženy mu padaly k nohám prakticky celý život a on je miloval, hýčkal a byl rád v jejich společnosti. Z jeho velké lásky k ženám vzešly čtyři krásné dcery, které má se třemi dámami.

1. Dominika Gottová (* 1973)

Dominiku GottovouKarel Gott (80) s bývalou tanečnicí Antonií Zacpalovou, která ho naprosto okouzlila svojí krásou. Mistr se setkal s Antonií při společném vystoupení k písni Lady Karneval. Během vystoupení a malého večírku mezi nimi přeskočila jiskra a Karel nabídl Antonii, že ji odveze domů.

Uhrančivý pohled a nádherné havraní vlasy, okouzlily Karla Gotta natolik, že si Antonii odvezl domů na Bertramku, kde také vznikla dcera Dominika. Gott ale vůbec netušil, že je Antonie těhotná a čeká s ním holčičku.

Na svoji dceru se přišel Gott podívat až půl roku po jejím narození. Od té doby se ale o Dominiku zajímal a staral. Dominika Gottová vystudovala hotelovou školu a nějakou dobu pracovala jako servírka a recepční. Pak se ale zamilovala do hudebníka Tima Tolkkiho a odjela za ním do Finska.

V současné době Dominika bojuje se závislostí na alkoholu a všichni doufají, že svému otci splní poslední přání a půjde se léčit na protialkoholní kliniku, kterou samotný Gott své dceři zaplatil.

2. Lucie Kovaříková (* 1987)

Lucie Kovaříková se narodila po vášnivé noci Karla Gotta a Ivety Kolářové. Iveta se s tím rozhodně nemazlila. Po jednom z Karlových koncertů se ho na rovinu zeptala, zda by ji neodvezl do Prahy, gentleman Gott samozřejmě souhlasil a bylo vymalováno.

Když se Lucie narodila, zpěvák zprvu nevěřil, že je skutečně jeho. Dokonce podstoupil testy otcovství, které to však potvrdily. Když byla Lucie malá, nebyla vůbec podobná svému otci ani své nevlastní sestře Dominice.

Čím ale byla starší a dospívala, tím bylo jasnější, že je Gottova. Vystudovala obchodní učiliště, pak si vzala kuchaře Honzu. Pracovala jako prodavačka ve videopůjčovně. Jediné, co po otci zdědila, je výtvarný talent. Nyní žije poklidným životem kousek od Prahy s manželem a dvěma dětmi.

3. Charlotte Ella Gottová (* 2006)

Charlotte Ella Gottová je starší dcera Karla Gotta a jeho manželky Ivany Gottové. Charlotte se narodila ještě předtím, než si Karel Ivanu vzal, každopádně ho jako jediná dokázala zkrotit. Rozkošná Charlotte podědila po tatínkovi hudební talent, vystupuje v muzikálech a trénuje zpěv.

Svůj hudební talent jasně ukázala ve společné písní s tátou Srdce nehasnou od Richarda Krajča.

4. Nelly Sofie Gottová (* 2008)

Nelly Sofie Gottová je nejmladší z dcer Karla Gotta a je stejně šikovná jako její sestra Charlotte. V současné době obě dvě mladší dcery odjely s matkou Ivanou Gottovou do zahraničí, aby nemusely čelit tlaku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy