Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dceru Dana Nekonečného prý po nehodě zachránil zesnulý zpěvák, věří matka Terezky

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 12 fotografií
PODPORA SHŮRY
Sobotní autonehoda nevlastní dcery Dana Nekonečného (†52), která dostala smyk a její auto skončilo převrácené na střeše, vypadala vskutku hrozivě. Nebýt rychlého transportu vrtulníkem, Tereza Kardová (29) by podle její matky už nežila. Zásluhy ale přičítá i své zesnulé lásce.

Tereza Kardová si poranila krční páteř, v českobudějovickém špitále ji hned po transportu operovali. Zatím necítí ani ruce, ani nohy, ale její maminka je hlavně šťastná, že vůbec přežila.

Záchrana

„Terezka už pohnula jak koleny, taky už se trochu dokáže přidržet pravou rukou. Levá ruka je zatím na houby, ale stejně věřím, že je to na dobré cestě. Vyprávěla mi, jak celá ta nehoda probíhala. Když ji vystříhávali z auta a letěla vrtulníkem, myslela jen na Danouška. To podle mě není náhoda. Asi řekl: ‚Já ji tady nechci!‘ Vždyť je zázrak, že je mezi živými. Daník nad ní musel držet ochrannou ruku,“ myslí si Zuzana Kardová, která byla životní partnerkou zesnulého zpěváka.

„Vystřelily všechny airbagy a holky naštěstí měly i bezpečnostní pásy. Terezka řídila, kamarádka seděla na zadním sedadle a držela pejska. Ten vylítl ven, ale má za sebou ‚jen‘ operaci nohy, jinak je v pořádku. Kamarádka podle mých informací vyvázla s podezřením na otřes mozku,“ popisuje následky ošklivé autonehody.

Ruce

Dívka, kterou Nekonečný vychovával, po převozu do nemocnice odmítala operaci a prohlašovala, že chce umřít. Zdravotní stav Terezu Kardovou ochromil, neustále jen plakala.

Terezka už je na tom psychicky trochu lépe. Asi to celé začíná chápat. Telefon zatím v ruce neudrží, většinou spí. Na pokoji je se dvěma staršími sympaťačkami, tak se s nimi taky učí dívat na Prostřeno. A co bude dál? Uvidíme. I kdyby už nemohla být dál servírkou, postarám se o ni. Pevně ale věřím, že ruce i nohy budou zase v pořádku,“ dodala Zuzana Kardová.

Mohlo by vás zajímat

Další články