Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dceři Whitney Houston už není pomoci. S Bobbi Kristinou vymírá krev slavné zpěvačky

Bobbi Kristina je jediným biologickým potomkem Whitney Houston.
Zdroj: koláž archiv
Bobbi Kristina, dcera slavné zpěvačky.

Nejtěžší chvíle života teď prožívají blízcí Bobbi Kristiny Brown (21), dceři fenomenální zpěvačky Whitney Houston (†48).

Jedenadvacetiletá Bobbi byla nalezena v sobotu v koupelně bez známek života. Bezvládně ležela ve vaně plné vody, obličejem dolů a v bezvědomí. Její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon okamžitě zavolal záchranku.

Lékařům se ji podařilo oživit, ale už od začátku naznačovali, že se jedná o předem prohraný boj a musel by se stát zázrak, aby se mladá dívka probudila. Navíc i v případě, že by k tomu došlo, nejednalo by se téměř jistě o Bobbi Kristinu takovou, jakou si ji svět pamatuje. Její mozek je značně poškozen a dýchá pouze díky plicnímu ventilátoru.

Ty nejhorší prognózy se podle posledních informací vždy dobře informovaného serveru TMZ naplňují.

„Každý, kdo přichází do nemocnice, se jde rozloučit,“ prohlásil jeden z členů rodiny, čímž potvrdil, že lékaři už víc bohužel dělat nemohou.

„Není náhoda, že Bobbi Kristina byla nalezena za podobných okolností jako matka. Její potíže byly mnohem hlubší, než se mohlo lidem na pohled zdát,“ řekl o Bobbi Kristině nejmenovaný zdroj před několika dny pro TMZ.com. Jak jsme vás informovali, Bobbi měla být podle svých blízkých smrtí matky posedlá.

Vypadá to, že její nutkavá potřeba zjistit, jak její matka zemřela, ji dovedla až k tragédii, která se už nedá vzít zpět.

Související články

Další články