Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcera zmizela z Bertramky: Tajné manévry před Gottovou vilou, Ivana zůstává v Česku

Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Vdova po Karlu Gottovi Ivana Gottová (43), jež je po Mistrově smrti ostře sledovanou osobností, je v Praze. Jak reportéři eXtra.cz zjistili, Ivana nyní obývá i s dcerami dům na Bertramce, i když se spekulovalo, že opustila republiku a nebo že se zdržuje u přátel.

V sobotu v dopoledních hodinách bylo před pražskou Bertramkou rušno. Reportérovi eXtra se podařilo zachytit, jak dcera zesnulého zpěváka Charlottka (13) vychází z prostoru vily a nasedá k neznámé ženě do vozu.

Návrat domů?

Ivana pravděpodobně zůstala s mladší dcerou Nelly (11) za zdmi vily. Informace o tom, že by se Gottova nejbližší rodina přestěhovala na Floridu, tak není pravdivá, alespoň aktuálně tomu tak není. Ještě na konci října ale vila zela prázdnotou, po večerech se v ní nesvítilo a zdálo se, že Ivana s dětmi do vily chodí jen sporadicky.

Informaci o tom, že by se měla legendární vila prodávat, vyloučila mluvčí zesnulého Gotta Aneta Stolzová už před nedávnem. „Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude,“ napsala eXtra.

Vrátila se tedy Ivana s dcerami na Bertramku nastálo? A co emigrace na Floridu? To jsou otázky, o kterých lze zatím jenom spekulovat. Nyní je jasné, že Gottovi nejbližší na rodinnou vilu, kde strávili společně nejhezčí chvíle, nezanevřeli.

Je tam čisto

Před Bertramkou byste nyní počet svíček spočítali na prstech. Více než 10 jich tam určitě není. Kromě rudé růže, která je položená na zídce plotu, není po obrovském pietním místě ani památky. Přitom ještě nedávno se tam nedalo projít…

Lidé, kteří se stále chodí s Mistrem loučit, míří spíše na hřbitov na Malvazinkách, kde měl být údajně Gottův hrob. Podle informací eXtra tam ale žádný hrob zatím vystavěn nebyl a zaměstnanci hřbitova netuší, zda je vůbec něco takového v plánu. „Každý den se chodí ptát lidé, zda je tu pan Gott pohřben nebo kde bude uložena urna,“ prozradil jeden z nich.

Související články

Další články