Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dcera zesnulé Sandy z Pomády: Plastiková Chloe připomíná panenku Barbie

O 30 let starší matka vypadá lépe než dcera.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
bizár

Zpěvačka a hvězda slavného filmového muzikálu Pomáda Olivia Newton-John zemřela v pondělí ve věku třiasedmdesáti let. Podle informací serveru CNN podlehla rakovině prsu, se kterou sváděla boj déle než 30 let. Zůstala po ní dcera Chloe Lattanzi (36), která jako by vypadla z oka slavné panenky Barbie.

Svět popové hudby v pondělí navždy opustila další z jejích ikon. Rakovině prsu podlehla slavná zpěvačka a příležitostná herečka Olivia Newton-John, bylo jí 73 let, jak informoval web Page Six. "Olivia Newton-John zemřela dnes ráno pokojně na svém ranči v jižní Kalifornii, obklopená rodinou a přáteli. Žádáme všechny, aby v této velmi těžké době respektovali soukromí rodiny," napsal v prohlášení její manžel John Easterling.

Imitace Barbie razí přirozenou krásu

Po Olivii zůstala jediná dcera. Své křehké mamince se ale moc nepodobá. Chloe Lattanzi, dcera slavné Sandy z Pomády, se podobá spíše plastové panence Barbie. Do světa hrdě hlásá, že by se ženy měly mít rády takové, jaké jsou, což je trochu s podivem vzhledem k mnoha svým plastickým operacím. Několikrát byla v minulosti i nařčena z toho, že trpí anorexií. Ačkoliv to dlouho popírala, před časem však o svém boji s poruchou příjmu potravy a depresemi promluvila v rozhovoru pro Studio Ten, jak uvedl Daily Mail. 

Chloe se živí jako zpěvačka, i když mnohem více se proslavila na sociálních sítích, především pak na Instagramu. Se svou maminkou si zahrála i v jednom hororu. Šlo o páté pokračování všemi vysmívaného snímku Žralokonádo, které na ČSFD získalo pouhých 35%.

Jak Chloe vypadá po mnoha operacích, se podívejte ve fotogalerii.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy