Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcera zesnulé moderátorky Stáni Lekešové: Žhavá Kristina (23) chtěla být miss

Zdroj: Profimedia.cz, archiv K. Lekešové
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Zákeřné rakovině podlehla Stanislava Lekešová (†63) na druhý svátek vánoční. Po oblíbené moderátorce pořadu Sama doma zůstala nádherná dcera Kristina (23). V maminčiných šlépějích však nekráčí, poměrně úspěšně se věnuje modelingu. Dokonce se probojovala do finále soutěže krásy.

Krásná dcera zesnulé Stáni Lekešové není jenom modelkou, živí se jako letuška a je i zdatnou fotografkou. Kristina Lekešová se v loňském roce probojovala do finále soutěže krásy Miss České republiky.

„Chci být stejně úspěšná a silná jako maminka,“ uvedla tehdy v dotazníku. Mezi její největší koníčky patří také lyžování a letectví, které dokonce studuje.

Děsivé proroctví

Až děsivá je Kristinina odpověď na otázku, čeho se v životě nejvíc bojí. „Ztráty blízkých osob,“ svěřila se na miss. Jako by snad předpověděla smutný osud milované maminky a moderátorky Sama doma.

Lekešová válčila s rakovinou tajně, pro kolegy i fanoušky byla její smrt obrovským šokem. V galerii se můžete přesvědčit, že vedle televizních úspěchů se Stanislavě podařila i dcera. Kromě Kristiny po sobě zanechala i syna Filipa.

Související články

Další články