Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dcera zavražděné ženy z Rychnovska popsala podrobnosti: Nasypal mámě prášky do pití a pak ji napadl

+ Další 4 fotografie
vražda
Ve čtvrtek večer došlo v restauraci U Zvonu v Rychnově nad Kněžnou ke střelbě. Jistý Miloslav D. svojí legálně drženou zbraní zastřelil před zraky desítky svědků manželku. Ta při převozu do nemocnice zemřela a zanechala po sobě tři děti. Místní, kteří bývalého novináře znali od vidění, tvrdili, že to byl normální slušný člověk a jeho počínání v restauraci musel být zkrat. Nyní ale na sociálních sítích jeho dcera Dominika D. popsala, jaký její otec ve skutečnosti byl.

„Mnoho komentářu odkazovalo na to, že ta hyena, která nám vše způsobila, vlastně nebyl zlý člověk, jednal pouze v afektu apod. a nám se z toho zvedá žaludek. Nelehký život jsme s ním zažívali všichni již od samého začátku, vše se ale vyhrotilo do neskutečných rozměrů hlavně v průběhu posledních 4 let, kdy doma velmi intenzivně psychicky týral svoji manželku a 3 děti,“ rozpovídala se na sociálních sítích dcera Dominika D.

„Nejenže nám sprostě nadával a byl na nás hrubý, schovával klíče od auta, takže když se v zimě dědečkovi přitížilo, musela za ním přijet maminka ve sněhu na kole, obtěžoval i mnoho dalších osob nám blízkým. Zašlo to ale až tak daleko, že mamince sypal prášky (neznámo jaké) do vína, v noci ve spánku ji napadl a sebral jí mobilní telefon a platební kartu, které jsme dodnes nenašli,“ popisuje Dominika D.

Miloslav D. si ve čtvrtek ujednal schůzku se svojí ženou na veřejném místě, aby si domluvili podmínky rozvodu. Jakmile mu žena u stolu oznámila, že podala žádost o rozvod, muž vytáhl legálně drženou zbraň a ženu střelil do hlavy.

To, že byly vztahy v rodině napjaté už delší dobu, jasně vysvětluje další vyprávění dcery Dominiky D. „Maminka a její 3 děti musely v noci spát v zamčených pokojích, protože z něj měly strach. Nikdy nic pro rodinu opravdu neudělal. Učila se s námi maminka, hledala dovolenou maminka, vymalovala celý byt, když on si jel do kina, podnikala s námi veškeré výlety, obstarávala vše, co jsme potřebovali i víc než to i přes to, že si pak sama nemohla pořídit ani nové boty. Když jsme neměli peníze na svačinu, on si přinesl elektroniku v hodnotě stovky tisíc, neznámo odkud.“

„Dlouhodobě mamince vyhrožoval, že pokud od něj odejde, přijde o všechny děti a zůstane úplně sama, protože on je přece ‚velmi vážený novinář‘ a má styky úplně všude. Byl to neskutečný manipulátor a na veřejnosti se šíleným způsobem přetvařoval, aby nabyl dojmu, že ‚svou rodinu‘ miluje a je dobrosrdečný člověk, ve skutečnosti se ale jedná o podlého psychopata. Poslední přibližně 3 týdny maminka a její 3 děti bydlely u babičky a dědy, jelikož situace byla natolik vyhrocená, o to víc, když jsme mu předali informaci, že byla podána žádost o rozvod. Jeho matka ho po celou dobu ve všem podporovala, zastávala se ho a snažila se všechny 3 děti poštvávat proti vlastní mamince. I z toho důvodu jsme ukončili veškerý kontakt i s ní,“ dodala dcera.

Mohlo by vás zajímat

Další články