Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dcera Whitney Houston prohrála svůj boj! Bobbi Kristina zemřela po půl roce v kómatu

Bobbi Kristina prohrála svůj boj o život.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Neděle 26. července se zapíše jako den, kdy zemřela dcera jedné z nejslavnějších zpěvaček se zlatem v hrdle - Bobbi Kristina Brown. Už je zase s matkou Whitney Houston.

Smutný konec smutného příběhu. Ve věku 22 let zemřela dcera Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, a to poté, co byla půl roku v kómatu, informoval web TMZ.com. V posledních dnech u jejího lůžka rodina držela hlídku, a kdo k ní přišel na návštěvu, ten se šel rozloučit, její stav se totiž v poslední době zhoršoval.

„Bobbi Kristina Brown zemřela 26. července obklopena rodinou. Konečně našla klid v rukou božích. Chceme všem poděkovat za obrovské množství lásky a podpory, kterou nám vyjadřovali v průběhu několika posledních měsíců,“ uvedla v prohlášení zástupkyně rodiny Kristen Foster.

Bobbi Kristina byla nalezena 31. ledna v koupelně bez známek života. Bezvládně ležela ve vaně plné vody, obličejem dolů a byla v bezvědomí. Její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se ji podařilo v nemocnici oživit, ale už od začátku naznačovali, že se jedná o předem prohraný boj a musel by se stát zázrak, aby se mladá dívka probudila.

„Není náhoda, že Bobbi Kristina byla nalezena za podobných okolností jako matka. Její potíže byly mnohem hlubší, než se mohlo lidem na pohled zdát,“ řekl o Bobbi Kristině nejmenovaný zdroj pro TMZ.com. Bobbi měla být podle svých blízkých smrtí matky posedlá.

Jak šel týden za týdnem, začaly se objevovat spekulace, zda šlo skutečně o nepovedenou sebevraždu, nebo Bobbi do vany někdo pomohl. Jak píše DailyMail, policie se nejdřív začne zajímat o jejího manžela. Když totiž Bobbi našli, měla na sobě až podezřele moc modřin a ukázalo se, že doma neměla žádnou pohádku.

Jak uvedl TMZ.com, před osudným dnem, kdy byla nalezena v bezvědomí ve vaně, podala na svého manžela žalobu. Ta se měla týkat neoprávněně převáděných peněz z jejího dědictví po matce na Gordonův účet. Obviňovala Nicka z pravidelného převodu peněz z jejího účtu, ale to byl jen vrchol ledovce. Dokumenty, které Bobbi Kristina poskytla, také dokazují, že ji Gordon fyzicky napadal, v jednom případě ji táhl po schodišti za vlasy. Podle lékařů také měla jeden vyražený zub. Světlo do případu vnese až policejní vyšetřování.

Související články

Další články