Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dcera Whitney Houston bude převezena domů, aby mohla pokojně zemřít

Bobbi Kristina trpěla po smrti matky těžkými depresemi.
Zdroj: koláž archiv
„Bobbi Kristina trpí nevratně globálním poškozením mozku a vůbec nereaguje,“ prohlásila na konci dubna její babička a zároveň matka zesnulé Whitney Houston, Cissy Houston. Nyní podle Radar Online rodina rozhodla převézt Bobbi Kristinu do domu její matky, kde se má její stav vzhledem k tomu, že bude obklopena rodinou a blízkými věcmi, buď zlepšit, nebo má mladá dívka po čtyřech měsících od tragédie pokojně zemřít.

Dcera Whitney Houston (†48) a Bobbyho Browna se 31. 1. 2015 s největší pravděpodobností pokusila o sebevraždu. Lékařům se ji podařilo oživit a od té doby se její rodina není schopná shodnout v podstatě na ničem.

Zpěvák Bobby Brown, otec Bobbi Kristiny, už od tragédie pravidelně do médií prohlašuje, že se jeho dcera probudí. Lékaři několikrát upozorňovali, na jak vrtkavou naději se upíná, navíc pokud by k tomu opravdu došlo, nejednalo by se téměř jistě o Bobbi Kristinu takovou, jakou si ji svět pamatuje. Otec si stále stál za svým a dostal se tak do sporu s druhou stranou rodiny – Houstonovými.

Není tajemstvím, že Houstonovi si nepřejí, aby dívka strávila desítky let na přístrojích živá – mrtvá, a chtěli by jí dopřát klidu a odpočinku, oproti tomu Brownovi věří v Kristinino uzdravení.

Podle posledních informací má být dívka přesunuta do domu, kde dříve žila se svou matkou.

Zdroj blízký rodině uvedl pro Radar Online: „Byl to její domov. Žila tam s maminkou Whitney. Pokud by jí to mělo pomoci přivést zpět, bylo by to skvělé.“ Mezi řádky se dá vyčíst, že pokud by se stav Bobbi Kristiny nezlepšil, byli by Houstonovi rádi, aby dívka dostala možnost pokojně odejít.

Oproti tomu zdroj ze strany Bobbyho Browna řekl časopisu People: „Bobby nikdy neodpojí dceru od přístrojů, pokud bude někde byť jen malá naděje, že by se mohla probudit.“

Takže jak to tak vypadá, rodina pokračuje ve svých sporech i přes to, že by v tak těžké situaci pro všechny zúčastněné bylo rozumnější spolu vycházet.

Související články

Další články