Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dcera vítěze StarDance Jiřího Dvořáka: Vyrostla do neuvěřitelné krásy! GALERIE

+ Dalších 42 fotografií
To je kočka
Herec a někdejší profesionální tanečník Jiří Dvořák (51) to nevyhrál jenom ve StarDance, ale i v životě. S exmanželkou Barborou Munzarovou (46) má nádhernou dceru Aničku (16), která z malé holčičky vyrostla v sexy kočku. Slavný tatínek může být právem hrdý!

Vítězi StarDance 2018 Jiřímu Dvořákovi manželství s Barborou Munzarovou sice krachlo, ale stěžovat si rozhodně nemůže. Má v životě dvě krásné ženy, které ho podporují ve všem, do čeho se vrhne.

Právě ze vztahu s Munzarovou má dceru Aničku Dvořákovou, jež je v pouhých šestnácti neskutečná kráska. Že se tahle holka ve světě neztratí, nesporně dokazují fotky ze zákulisí letošní StarDance, kde se Anička přátelsky bavila snad s každým. Jestli po vzoru tatínka naskočí do vlaku jménem herectví a šoubyznys, je zatím ve hvězdách, ale při pohledu na Aničku se to zdá být dost pravděpodobné.

Další ženou Dvořákova života je přítelkyně Jitka Randárová (30). Tuhle příležitostnou modelku si po boku Jiřího pletou s jeho dcerou. O jednadvacet let starší Dvořák má zkrátka vytříbený vkus.

Když Dvořák v sobotu zvítězil ve StarDance, objevovaly se hlasy, že se k výhře dostal podvodem. V minulosti totiž tancoval na profesionální úrovni. Převážil ale názor diváků, kteří si myslí, že soutěž je především o dobrém tanci, a ne o nějaké snaze, která je sice úctyhodná, ne však rozhodující.

Mohlo by vás zajímat

Další články