Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Vilmy Cibulkové propadla pervitinu! Slavná herečka o tom konečně dokázala promluvit!

Vilma Cibulková s dcerou Šimonou.
Zdroj: Profimedia.cz
Slavná herečka Vilma Cibulková sebrala odvahu a promluvila o tom, jak její dcera Šimona frčela na pervitinu.

Herečka Vilma Cibulková je krásná a úspěšná žena, přesto si v osobním životě sáhla na dno. Ví, jaké to je, bojovat s démonem alkoholu, ví, jaké to je, žít po boku nevěrného chlapa, ale tu nejtěžší zkoušku jejího života jí připravila dcera Šimona.

Po divokém rozchodu s Miroslavem Etzlerem nabyla Vilma nové jistoty a v rozhovoru pro magazín Moje psychologie popsala, jaké měla trápení se svou dcerou.

„Je nesmírně důležité soustředit se na své vlastní duševní síly, abyste byli vůbec schopni svému dítěti pomoci, ale především i sobě. Jinak se bezmocně řítíte na sedadle smrti a za volantem sedí vaše dítě, které neslyší a nevidí, i kdybyste mluvili jako kněz. Často jsem vydechla předčasně, když jsem viděla, že drží chvíli půst. Dohoda se porušit zkrátka nesmí. Pokud ano, pak se dveře už neotevřou. Ano, byla to bolest nevyslovitelná, ale jediná možná pomoc. Moje dcera už s ulicí zkušenost měla velkou, a tak i léčba byla její zoufalé přání, jen na ni neměla dost odvahy. Přišlo to jako otočením vypínače,“ uvedla Vilma Cibulková.

Dnes je její dcera Šimona už v pořádku. Dokázala se drogové závislosti zbavit a říká, že s maminkou mají skvělý vztah.

Související články

Další články