Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Urbánkové tvrdě obviňuje Jana Cimického: Útok téhle zrůdy mě málem zabil

Jana Fabiánová ostře o Janu Cimickém: Útok téhle zrůdy mě málem zabil
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
AFÉRA

Jak redakce eXtra.cz již informovala, Jana Fabiánová (42), dcera Nadi Urbánkové (82), zjistila, že její bývalý ošetřující lékař Jan Cimický (73) dostane státní vyznamenání, což ji rozhořčilo natolik, že se svěřila se svým údajným dávným tajemstvím. Doktora nyní označuje za sexuálního agresora a predátora. Zážitek ji prý silně poznamenal.

Jana Fabiánová: Jan Cimický mě napadl v mých 22 letech

„Prohlašuji na svou čest: MUDr. Jan Cimický mě sexuálně napadl za dveřmi své ordinace, kdy mi nebylo ještě ani 23 let,“ šokovala na Facebooku zpěvačka Jana Fabiánová.

Proč o tom ale dosud dvacet let ani nepípla? Prý jí to doporučila slavná maminka.

„Mlčela jsem mnoho let, protože mě tehdy moje matka, paní Naďa Urbánková, varovala před důsledky zveřejnění celé situace a rizika pomsty od agresora. Nyní ovšem již nemohu dál mlčet. Protestuji tímto veřejně proti ocenění Jana Cimického prezidentem České republiky. Podle mého názoru měl již dávno odejít z veřejného prostoru a doufat, že jeho oběti budou i dále mlčet,“ napsala ve čtvrtek večer ve statusu. Pak si ale své prohlášení rozmyslela a celý post smazala.

Všechny tři aktéry skandálu jsme opakovaně kontaktovali s prosbou o vyjádření, ale neúspěšně.

Málem mě to zabilo, vzpomíná Fabiánová

Fabiánová si své prohlášení posléze rozmyslela a ze sociální sítě ho odstranila. Jenže co jednou člověk napíše, to už nikdy nezmizí.

Víme tak i to, jak se s následky jí popisované události vyrovnávala.

„Já se nikomu mstít nechci. Osobně, ačkoli mě to tehdy, bez přehánění, málem zabilo, jsem to překonala. Ale že má taková zrůda dostat vyznamenání od prezidenta ČR a zásluhy, to je asi už moc i na mě,“ tvrdí Jana.

O případu budeme dál podrobně informovat.

Související články

Další články