Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Toma Cruise už je velká slečna: Sekta prý herce nutí, aby Suri odepsal

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Drsné praktiky
Jak těžké je zapomenout na vlastní dceru a tvářit se, že nikdy neexistovala? Pro Toma Cruise (57) očividně brnkačka, se Suri (13) se neviděl téměř šest let. Vždycky se tak trochu tušilo, že za tím vězí jeho vazby na scientologickou církev. Sektáři, jak se je mnozí nebojí označit, totiž herci údajně naprosto vymyli mozek. Teď to dokonce potvrdil i jeden z bývalých členů, kterému se ze společenství podařilo uniknout!

Kdyby si před lety Katie Holmes neuvědomila, že je manželství s Tomem Cruisem cestou do pekel, byla by teď i s dcerou Suri ve spárech scientologů. Takhle v nich zůstal jen hollywoodský herec, který svou bývalou rodinu vymazal ze života.

Vůbec tak není u toho, jak jeho holčička roste a stává se z ní krásná slečna. Se Suri se podle dřívejších informací neviděl od roku 2013. Po šesti letech vyplavalo na povrch, že na dceru nezapomněl ze své vůle. Nutí ho do toho jeho sekta, do níž pumpuje miliony.

Alespoň to tvrdí někdejší člen církevního společenství, jemuž se jako zázrakem podařilo od scientologů utéct. "Kdyby se dozvěděli, že se Tom jakoukoliv cestou spojil s Katie, zakázali by mu vstup na duchovní sezení v kostele. Takže se radši nevídá ani se Suri," prozradil americkému časopisu National Enquirer.

Není divu, že je Holmes scinetologům trnem v oku. Když se s Tomem rozváděla, snažila se k odchodu z církve předsvědčit i jeho.

"Scientologové se své členy snaží přesvědčit, že děti jsou jen zbloudilé duše v malých tělech. Tom tak nejspíš věří, že Suri ještě potká v příštím životě," vysvětlil zběh od scientologů berličku, jakou si Cruise zřejmě snaží ospravedlnit, že se vykašlal na svou jedinou dceru.

Té se podle některých fotek po tatínkovi pravděpodobně stýská. Často chodí ulicemi se zasmušilým výrazem. Katie však drží soukromí dcery pod pokličkou a úplnou pravdu se tak dozvíme, až bude Suri ještě o něco starší.

Související články

Další články