Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dcera Toma Cruise už je puberťačka: Suri slaví 13 a roste z ní krásná slečna

+ Dalších 21 fotografií
Všechno nejlepší
Už pět let neviděla svého tatínka, přesto je šťastná a roste do krásy. Suri (13) už není malá holčička, slaví třináctiny a za chvíli v půvabu předběhne maminku Katie Holmes (40). Zatím to asi tolik nevnímá, ale za pár let ji bude zřejmě hodně mrzet, že se jí Tom Cruise (56) vzdal kvůli sektářské scientologické církvi!

Přestože slaví teprve třinácté narozeniny, prošla si Suri Cruise (13) už mnohými útrapami. Veškeré příkoří zapříčinil její hvězdný tatínek Tom Cruise (56), kterého ještě před jejím narozením pohltily spáry scientologické církve.

Katie Holmes (40) měla co dělat, aby je od zvrhlých sektářů zachránila. Před sňatkem netušila, jak moc je Cruise scientologií pohlcený. Jakmile to zjistila, snažila se Toma zachránit, ale marně. Proto popadla Suri a vzala nohy na ramena.

Tom se pak snažil být se svou dcerkou v kontaktu, často si telefonovali. Jenže pak zřejmě přišel příkaz z církve a herec s ní zpřetrhal veškeré vazby. Další děti si adoptoval a nemůže si vynachválit, že z nich má příkladné členy sekty, která žije z finančních příspěvků svých členů. A právě od Crusie jí jdou tučné částky.

Jak se však zdá, Suri hodila pomateného tátu za hlavu a užívá si spokojeného života. Po mamince zdědila krásu a není pochyb, že se ve světě neztratí. Ať už se vrhne na dráhu modelky, herečky nebo ji to potáhne úplně jiným směrem, dveře bude mít vždy dokořán.

Mohlo by vás zajímat

Další články