Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dcera Sylvestera Stallona je fakt kus! Svůj výstavní zadeček si zakrývala pouze průhlednou krajkou!

Krásné focení.
Zdroj: love
+ Dalších 6 fotografií
Dcera Sylvestera Stallona je dospělá ženská. Jen co oslavila osmnácté narozeniny, nafotila hodně žhavou kampaň spodního prádla. Krajky, titěrné kalhotky a nadupané podprsenky. Taťka asi nebude mít moc velkou radost.

Sylvester Stallone má to štěstí, že je celý život obklopen krásnými ženami. Doma má hned 4. Oženil se s modelkou Jennifer Flavin a mají spolu 3 dcery. A všechny jsou kouzelné! A právě Sistine se rozhodla jít v matčiných šlépějích a ovládnout svět modelingu. Se slavnými rodiči to bude mít jednodušší, ale určitě by se prosadila i sama.

Sistine se chovala jako pravá profesionálka a své focení na střeše v luxusním prádle zvládla na jedničku. Uměla být něžná, ženská, ale i pořádně sexy a divoká. A co taťka Sylvester? Ten ji v kariéře podporuje. „Vlastně to byl on, kdo mě nutil víc trénovat chůzi na podpatcích,“ svěřila se Sistene na červeném koberci během předávání Zlatých glóbů.

„Neberte to nijak špatně, ale ona je prostě hrozně nešikovná. Nechci, aby se jí něco stalo a ona spadla,“ komentoval se smíchem Sylvester. Ten je z rolí Rockyho nebo Ramba zvyklý na tvrdé tréninky. Takže ať je to mlácení do pytle, nebo chození po šteklích, nic nepodceňuje!

Tak uvidíme, jestli modeling bude lákat i jeho další dvě dcery Scarlet nebo Sophii.

Související články

Další články