Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dcera svěřila tátovi na celý den svoji nejoblíbenější panenku: Neuvěříte, co s ní prováděl!

Táta s malou Abbey.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Joselyn je devítiletá holčička z Kansasu. Jako každé dítě má i ona svoji nejoblíbenější hračku. Tou je blonďatá panenka Abbey. Jednou jí prý Abbey řekla, že by ráda strávila den v kamionu, který řídí její otec. Trent McCain se k tomu postavil jako chlap.

Drsný řidič kamionu své dceři samozřejmě vyhověl a stal se na den „dědou“ panenky Abbey. Už ráno mu Joselyn připomínala, že ten den hlídá. Dávala mu různé instrukce a on jí slíbil, že se o panenku dobře postará.

Jenomže zapomněl, že dneska děti umí s internetem mnohem lépe než jejich rodiče. Joselyn mu celý den dávala na Facebooku instrukce o tom, jak se má chovat. A hlavně mu připomínala, aby Abbey nezapomněl celý den v autě.

Trent tedy začal panenku fotit, aby Joselyn viděla, že se stará. Do auta jí koupil svačinku, pak jí ukázal práce na stavbě a našel kamion, který ladil s panenčinými botičkami!

Celou galerii dal potom na svůj Facebook, ale známí ho přesvědčili, ať to publikuje i na stránkách své firmy. A jak vidíte, stal se z toho virál týdne!

Související články

Další články