Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dcera striptérky Ály z Discopříběhu boduje na Primě: Eva Čížkovská může být právem hrdá

Dcera Evy Čížkovské je novou hvězdou CNN Prima News.
Zdroj: Martin Procházka / se souhlasem CNN Prima News / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
novinky

V posledních týdnech se ve zpravodajství CNN Prima News rozehrála velká moderátorská rošáda. Po odchodu moderátorky Evy Hecko Perkausové na mateřskou dovolenou už je jasné, že v Hlavních zprávách po boku Romana Šebrleho usedne Soňa Porupková. Nejde přitom o jedinou změnu, na televizních obrazovkách se bude aktuálně objevovat i dcera představitelky striptérky Ály z Discopříběhu herečky Evy Čížkovské (57) Adéla Jelínková (25), která bude moderovat po boku Josefa Mádleho. Stanice to oznámila v tiskové zprávě.

Minulý týden se po čtyřech letech moderování dojemně rozloučila s diváky Hlavních zpráv moderátorka Eva Hecko Perkausová. Po boku Romana Šebrleho se bude nyní objevovat jiná blondýnka - Soňa Porupková. Tu mohou diváci znát z vysílání ranní show Nový den, kterou moderovala s Josefem Mádlem.

Pořad Nový den na CNN Prima News a Primě tak představuje nové moderátorské dvojice: Lenku Špillarovou s Jiřím Šléglem a Adélu Jelínkovou v alternaci s Danielou Révai po boku Josefa Mádleho.

Dcera striptérky Ály z Discopříběhu

Jméno Adéla Jelínková vám na první dobrou nemusí nic říkat, avšak jde o dceru známé herečky Evy Čížkovské, která se proslavila rolí striptérky Ály v úspěšném filmu Discopříběh z 80. let. Eva je maminkou dvou dětí, které přivedla na svět s Markem Jelínkem. Syn David je projektový manažer, dcera Adéla, která se sama letos poprvé stala maminkou, se zase etabluje jako moderátorka.

"Moc se těším na spolupráci s Pepou. Z dob, kdy jsme působili oba v politické redakci CNN Prima News, víme, že jsme sehraná dvojice, a věřím, že nám to společně půjde i brzy po ránu u Nového dne," svěřila se Adéla Jelínková v tiskové zprávě CNN Prima News se svými pocity ohledně účinkování v novém pořadu. Na obrazovkách se bude pravidelně objevovat po boku Josefa Mádleho.

"Bude to docela ,prima jízda ̒ a na spolupráci s Danielou i Adélou se těším. Jsme dlouholetí kolegové, takže víme, co od sebe navzájem můžeme při vysílání čekat. Navíc který chlap v Česku může říct, že může legálně vstávat a začínat nový den na střídačku se dvěma ženami – Danielou a Adélou. Troufám si odhadnout, že jich moc nebude," komentuje s úsměvem nové rozložení sil Pepa Mádle v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

A Daniela Révai se také přidala. "Pro mě je Nový den návratem k ranní show, kterou jsem poprvé moderovala už před lety. V roce 1998 to bylo Studio 6 na ČT a později Snídaně s Novou, na kterých jsem moderátorsky vyrůstala. Nic vás nenaučí víc než živé vysílání… A tři hodiny adrenalinu, to je skutečně jízda! Po parťácích, jako je Míra Bosák a Pavel Svoboda, je Pepa Mádle můj první mladší kolega, který je ale za moderátorským pultíkem CNN Prima News mnohem zkušenější a můj návrat k moderování ranní show mi hodně ulehčil. Moc nás to spolu baví a věřím, že je to vidět," dodala Daniela Révai.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy