Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dcera Stanislava Grosse promluvila o finančnících. Co ji živí a jaké plány má se sestrou

Denisa Grossová
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
celebrity

Starší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) Denisa Grossová (24) je dospívající ženou mnoha profesí. Mimo focení a hraní se věnuje i influencingu, který jí slušně vydělává. Na platformě TikTok má desítky tisíc fanoušků a dokonce jí přišla i nabídka působit v reality show Like House. Redakci eXtra.cz prozradila, jak se staví nejen ke spolupracím, ale také se svěřila, zda by do další řady Like House šla a promluvila o novém projektu, který chystá se sestrou Natálií (19).

Půvabné Denise Grossové se začalo v posledních letech po pracovní stránce velmi dařit, nyní se mimo fotografii a herectví věnuje i influencingu, k němuž se dostala i díky koronavirové pandemii. Na platformě TikTok ji sleduje 75 tisíc fanoušků, kterých každým dnem přibývá. Starší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse zkrátka ví, jak na této platformě zaujmout.

"TikTok je jedna z platforem, které velmi rostou, proto jsem se tam přidala. Začalo to v období koronaviru, tu aplikaci jsem původně založit nechtěla, ale nakonec jsem to udělala. Trávila jsem na něm hodiny, začala jsem tvořit kontent, který lidi bavil a rozrostlo se to," svěřila se Denisa pro eXtra.cz se slovy, že jsou sociální sítě jedním z jejich zdrojů příjmů.

Částečně mě živí i influencing, říká Denisa Grossová

"Je pravda, že influencing už může být v dnešní době práce na plný úvazek a je to i jeden ze zdrojů, který mě živí mimo focení, muzikál a správu sociálních sítí. Do toho se sestrou zakládáme youtube kanál, kde bude brzy první video. Budeme si tam zvát různé hosty, se kterými uděláme krátký rozhovor, nějakou challenge a na závěr ten člověk může zpropagovat svou tvorbu a sám sebe," líčí půvabná blondýnka, která bude i součástí nového muzikálu Slunce, seno, jahody.

Spolupráce si vybírám velmi pečlivě

Pokud jde o propagaci produktů na sociálních sítích Denisy Grossové, tak se jim nebrání, avšak si velmi vybírá, komu dá prostor. "Nechci svým sledujícím něco doporučovat kvůli penězům. Velmi pečlivě si spolupráce vybírám, zároveň je nedělám v takovém množství. Fanouškům chci ukázat věci, se kterými opravdu souhlasím nebo se mi líbí," poznamenala.

Denisa nám také prozradila, že dostala nabídku účinkovat v první řadě reality show Like House, která má velkou sledovanost u diváků v cílové skupině lidí do 24 let.

"Měla jsem být v první řadě, nakonec to nedopadlo kvůli pracovním závazkům. Mrzí mě to, sledovala jsem to a znám se téměř se všemi účastníky. Nejvíc s Adamem Kajumim, se kterým jsem byla i se sestrou během zimních prázdnin v Dubaji," uzavřela starší sestra Natálie Grossové s tím, že by do reality show Like House zřejmě stále šla.

"Velmi záleží na pojetí toho kontextu. Kdybych věděla, co to bude obsahovat, tak bych do toho asi šla. Nicméně si nemyslím, že se to stane," dodala.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy