Stále ještě manželka Jiřího Šlégra (42) Kateřina (41) prožívá jedny z nejtěžších okamžiků. Manžel ji po letech opustil a odešel k modelce Lucii Králové, teď se od Kateřiny odstěhovala i její dcera Jessi, která odešla bydlet k tátovi.

„Bylo to mé rozhodnutí, chtěla jsem být s ním. S mámou nemám žádný kontakt, nepíšeme si ani nevoláme,“ prozradila mladá Šlégrová Blesku. Jenže nám se podařilo získat informace, které nechají trochu víc nahlédnout do reality důvodu, proč se Jessi odstěhovala.

Blízká rodinná přítelkyně, která zná informace z obou stran, nám prozradila, že za odchodem dcery stály hlavně finance. „Kateřina sice dostávala podle předběžného opatření 55 tisíc a na sebe 10 tisíc, jenže jen třeba dceřino bruslení a soustředění stojí desítky tisíc, takže po odečtení peněz za bruslení, nájem a potraviny Katce nezbylo nic. Jessinka samozřejmě chtěla i spoustu dalších věcí, které už jí máma nemohla dopřát, kdežto táta jí koupí, co chce, takže se zkrátka dceruška nechala uplatit. Naposledy dostala iPhone, nový MacBook, dost si potrpí i na značkové věci,“ dozvěděli jsme se.

V některých médiích se navíc neustále chybně opakuje, že jsou Šlégrovi již rozvedeni, ale pravda je taková, že mezi stále ještě manželi probíhá soudní řízení o dělení majetku. Právě ten je největším jádrem sporu mezi Jiřím a Kateřinou. Bývalý špičkový hokejista totiž svou ženu nutí, aby podepsala jeho návrh na majetkové vyrovnání, jenže ta má důkazy o tom, že jeho konto obsahuje až několikanásobně větší majetek, než jaký Šlégr přiznal u soudu. „Kateřina má proti Jiřímu důkazy, že má mnohem víc peněz, než přiznal, a toho se on bojí. Proto se ji snaží teď dostat na úplné dno, aby mu nakonec podepsala papíry,“ dodala rodinná přítelkyně.

Když se nám podařilo Kateřině Šlégrové dovolat, jakmile zjistila, o čem chceme psát, práskla nám s telefonem, ať jí dáme pokoj.