Na přestupu svého otce měla lví podíl jedenáctiletá Jordyn Leopold, která se rozhodla vyřešit složitou situaci za své rodiče.

Hokejista, který je finalistou Stanley Cupu z roku 2004, vystřídal za posledních šest let osm různých týmů. Neustálé přesuny a dálka, která ho dělila od dětí a ženy, rodině rozhodně nepřispívaly.

Jordyn se tak rozhodla jednat a napsala dopis, adresovaný trenérům týmu Minnesota Wild.

Vážení trenéři Minnesota Wild

Jmenuji se Jordyn Leopold. Můj tatínek je Jordan Leopold, jeden z obránců Columbus Blue Jackets. Víte, můj tatínek je velmi smutný bez své rodiny. My teď žijeme v Minnesotě a já jsem bez něj úplně ztracená, stejně jako moje maminka, moje dvě sestry a můj bratr. Táta je v týmu se samými mladými hráči a cítí se tam sám a nehraje, protože Jackets ho přivedli jen proto, že potřebovali v danou chvíli obránce. A tak už to je od listopadu a my už to nemůžeme vydržet. Abych se dostala k tomu hlavnímu bodu, Wild teď zrovna nevyhrávají a vy báječní trenéři jste určitě naštvaní a potřebujete nějaké nové obránce. Takže mohli byste se prosím, prosím, prosím zeptat Jackets, jestli ho nemůžete získat?

Děkuji, s láskou Jordyn Leopold

A jak si dívka přála, tak se také stalo. Leopold byl včera skutečně vyměněn a může být zase se svou rodinou!