Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Dcera si vyprosila přestup špičkového hráče NHL dojemným dopisem adresovaným trenérům

Zdroj: twitter.com
Hokejový svět včera zaskočila zpráva o tom, že čtyřiatřicetiletý obránce Jordan Leopold přestupuje z Columbusu do jeho rodné Minnesoty. Vše ale vždy není jen o byznysu, jak trefně včera na svém Twitteru poznamenal generální manažer Columbusu Jarmo Kekäläinen.

Na přestupu svého otce měla lví podíl jedenáctiletá Jordyn Leopold, která se rozhodla vyřešit složitou situaci za své rodiče.

Hokejista, který je finalistou Stanley Cupu z roku 2004, vystřídal za posledních šest let osm různých týmů. Neustálé přesuny a dálka, která ho dělila od dětí a ženy, rodině rozhodně nepřispívaly.

Jordyn se tak rozhodla jednat a napsala dopis, adresovaný trenérům týmu Minnesota Wild.

Vážení trenéři Minnesota Wild

Jmenuji se Jordyn Leopold. Můj tatínek je Jordan Leopold, jeden z obránců Columbus Blue Jackets. Víte, můj tatínek je velmi smutný bez své rodiny. My teď žijeme v Minnesotě a já jsem bez něj úplně ztracená, stejně jako moje maminka, moje dvě sestry a můj bratr. Táta je v týmu se samými mladými hráči a cítí se tam sám a nehraje, protože Jackets ho přivedli jen proto, že potřebovali v danou chvíli obránce. A tak už to je od listopadu a my už to nemůžeme vydržet. Abych se dostala k tomu hlavnímu bodu, Wild teď zrovna nevyhrávají a vy báječní trenéři jste určitě naštvaní a potřebujete nějaké nové obránce. Takže mohli byste se prosím, prosím, prosím zeptat Jackets, jestli ho nemůžete získat?

Děkuji, s láskou Jordyn Leopold

A jak si dívka přála, tak se také stalo. Leopold byl včera skutečně vyměněn a může být zase se svou rodinou

Související články

Další články