Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dcera Schneiderové podědila vkus po mamince, vypadlíci z Love Islandu vsadili na extravaganci. Móda z premiéry plná stylu

Módní policie z projekce Extraktoři.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Módní policie

Projekce seriálu Extraktor byla plná módních výstřelků i povedených kreací. Na událost dorazily osobnosti, z nichž mnohé svými oděvy zaujaly. Jmenovitě například herečka Jitka Schneiderová, účastnice Love Islandu Natálie Smutná, Petra Beníšková nebo herečka Michaela Petřeková. Ne všem se však zadařilo. Na outfity z projekce, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Herečka Jitka Schneiderová byla rozhodně jednou z nejlépe oblečených hvězd na projekci nového seriálu Extraktoři. Na sobě měla stylový černo-bílý kabátek, který působil moderně a herečka se v něm neztrácela. K tomu měla černé boty, černý pásek a také černou kabelku. Její půvabná sedmnáctiletá dcera Sofie Anna zvolila dlouhé černé šaty a také vypadala skvěle. Ty dvě zkrátka cit pro módu mají v krvi.

Svým extravagantním, ale nápaditým outfitem zaujala také účastnice letošní řady Love Island Natálie Smutná. Ta totiž zvolila bundičku v barvě královské modři s aplikacemi, k tomu krátkou minisukni ve stejné barvě a krajkované černé bodýčko s hlubokým výstřihem. K tomu měla nádherně upravené vlasy a velmi jí to slušelo.


Adriana z Love Islandu v obleku

Projekci si nenechala ujít ani další účastnice Love Islandu Adriana Brabencová, která patří k nejkontroverznějším postavám letošní řady. Ta si zamilovala pohodlí a není proto divu, že přišla v teniskách, vysokých bílých ponožkách a pánském obleku. Oblek byl však velmi zajímavý. Byl totiž dvoubarevný a rozhodně se tak nejednalo o nudný outfit.

Velmi elegantní look zvolila herečka Michaela Petřeková. Na projekci si vzala dlouhé černé šaty ke kotníkům a na jedno rameno se sexy výstřihem, které jí pěkně obepínaly postavu. K róbě si pak vzala sladěné doplňky ve stříbrné barvě. Visací náušnice, páskové sandálky na podpatku a malá stříbrná kabelka byly skvělá volba.

Na další outfity z projekce, kde nechyběla redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy