Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dcera Salmy Hayek slaví 13. narozeniny: Jako by své mámě z oka vypadla

Dcera Salmy Hayek slaví 13. narozeniny: Jako by své mámě z oka vypadla
Zdroj: Instagram/Salma Hayek
+ Další 4 fotografie
narozeniny
Půvabná dcera Salmy Hayek (53) a Francoise-Henriho Pinaulta (58) roste jako z vody. Z malé roztomilé holčičky se stala mladá slečna. K Valentininým třináctým narozeninám se tak její maminka rozhodla napsat dojemné přání na svůj Instagram.

Dcera Salmy Hayek Pinault oficiálně vstoupila do období dospívání. Třináctileté Valentině Palomě Pinault maminka k narozeninám popřála na sociálních sítích.

"Valentino, nikdy jsem si nepřála, aby někdo existoval tak, jako jsem si přála, abys vstoupila do mého života," napsala dojemně Salma k fotografii, kde drží svou novorozenou dceru v náručí. "Děkuji ti, že jsi se před třinácti lety objevila a prozářila naše životy. Jsi můj největší učitel, moje největší radost a moje největší naděje," pokračovala herečka, která si dceru pořídila s miliardářem Francoisem- Henrim Pinaultem.

"Milovala jsem tě ještě předtím, než jsi se narodila, a budu tě milovat navždy. Všechno nejlepší, moje zářící hvězdo," ukončila. Pyšná maminka na narozeniny svého jediného dítěte upozornila ještě den předtím a připojila archivní fotografii z dob jejího těhotenství. Na Valentinu si vzpomněl také například herec Anthony Hopkins (82), modelka Suki Waterhouse (28) nebo herečka Zoe Saldana (42).

Salma Hayek je mexická herečka, která se proslavila díky filmům, jako je například Frida, kde si zahrála hlavní roli a byla za ni dokonce v roce 2003 nominovaná na Oscara. Mimo jiné se objevila i ve filmech Jen blázni spěchají, Machři nebo Milovník po přechodu. V roce 2007 porodila dceru Valentinu a o dva roky později se provdala za jejího otce a francouzského podnikatele Francoise-Henriho Pinaulta.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy