Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka vyrostla do krásy: Podobu s tatínkem nezapře

Krásná Valentýna podobu nejen se svou maminkou, ale také otcem Pepou Vojtkem nazapře.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
podoba

Herečka Sabina Laurinová (49) zavítala na narozeninovou oslavu producenta Františka Janečka (77) v doprovodu své nejstarší dcery Valentýny Vojtkové (19), jejímž tatínkem je, jak již příjmení napovídá, frontman Kabátů Josef Vojtek (56), se kterým nejen podobu nezapře.  "Hodně lidí si třeba řekne, že to díky nim ta holčička bude mít lehčí, ale ono je to naopak. Já si chci svou kariéru budovat sama," prozradila Valentýna pro Story.

Ani v tomhle případě nepadlo jablko daleko od stromu. Dcera herečky Sabiny Laurinové a zpěváka Josefa Vojtka letos oslavila devatenácté narozeniny a podobu se svými slavnými rodiči v sobě nezapře. A nejen to, půvabná Valentýna Vojtková jde i v jejich šlépějích, po rodičích zdědila umělecké nadání, a tak se rozhodla studovat konzervatoř.

Podle svých slov ale Valentýna rozhodně nepatří mezi potomky umělců, kteří dostanou kariéru jako na zlatém podnose, naopak si ji chce vybudovat kousek po kousíčku sama.

"Jsem narozená ve znamení Býka, takže jsem tvrdohlavá. Navíc nemám ráda, když má někdo protekci. Já bych se sama za sebe styděla, kdybych věděla, že jsem něco dokázala díky protekci. Mně by to potom nedělalo radost," uvedla v rozhovoru pro Story před pár měsíci.

Valentýna Vojtková: Kariéru si chci budovat sama

Dříve se se svou maminkou Sabinou Laurinovou ukazovala na společenských akcích mnohem častěji, poté se po ní jako by slehla zem. Podle svých slov jen nechce, aby se rojily informace, které by právě naznačovaly protekci rodičů.

"Není to tím, že bych s ní už nikam nechtěla chodit. Jde mi spíš o tu pracovní stráku, aby se hned nevyrojily informace, že jsem se někam dostala z protekce. Navíc jsem dcera nejen Sabiny Laurinové, ale i zpěváka Pepy Vojtka. Prostě jsem si na tohle nevybrala dobré rodiče," uvedla s úsměvem. "Hodně lidí si třeba řekne, že to díky nim ta holčička bude mít lehčí, ale ono je to naopak. Já si chci svou kariéru budovat sama," dodala Valentýna.

Nyní však udělala mladá umělkyně výjimku a společně s maminkou vyrazila na oslavu 77. narozenin producenta Františka Janečka, kde se to celebritami pořádně zaplnilo. V galerii se podívejte, v jakou krásku Valentýna vyrostla.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy