Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Romana Vojtka roste jako z vody! Jak si s exmanželkou rozdělí děti na Vánoce?

Roman s dcerou pěkně blbli…
Zdroj: showpix
+ Další 4 fotografie
Roman Vojtek (45) je velmi talentovaný muž. Má dvě krásné děti, na které jako správný otec nedá v žádném případě dopustit. A blbne s nimi jako malý kluk. Jeho synovi jsou teprve dva roky, a tak ho do společnosti nevodí, zato se svou dcerou Editkou, která roste jako z vody, si vyrazil na křest knihy, kde dováděl, až se všichni smáli.

Zpěvák s exmanželkou Terezou (37), kterou opustil jen tři týdny před porodem syna Benedikta, se rozešli a panovaly mezi nimi velmi napjaté vztahy. Nakonec se vše uklidnilo a ohledně dcery a syna se umí na všem domluvit.

Po Romanovi děti zdědily talent, což se projevilo i na mejdanu, kde s Editou pořádně řádili. Ne každý chlap by byl v takové situaci bavičem, který na úkor lehkého sebeztrapnění dělá radost svému potomkovi. Je zřejmé, že umělec je zkrátka skvělý táta a jeho děti si lepšího přát ani nemohly. A zároveň je vidět, že ze sedmileté školačky Editky už brzy bude velká dívka – na dětech je holt nejvíce patrné, jak čas rychle plyne.

S exmanželkou Terezou Vojtkovou už jsou rozvedeni více než rok a půl. Na Vánoce budou děti nejprve u maminky, potom si rozbalování dárků užijí s tátou. Jisté je, alespoň soudě dle snímků, že si užijí kopec srandy.

Související články

Další články