Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karolína Prymulová si na svatbu ještě počká. Provdám ji až napřesrok, říká ministr zdravotnictví

Karolína Prymulová si na svatbu ještě počká. Provdám ji až napřesrok, říká ministr zdravotnictví
Zdroj: Archiv K. Prymulové
+ Dalších 5 fotografií
Dcera Prymuly
Tvář Romana Prymuly zná z médií za tento rok snad každý Čech. Čím dál víc pozornosti ale poutá pohledná dcera ministra zdravotnictví Karolína (31). Vystudovaná epidemioložka má akorát čas na vdávání, její vytouženou veselku ale zhatil koronavirus. Podle jejího otce si bude muset Karolína na svatbu počkat ještě rok.

Karolína Prymulová dělá svému tátovi nepochybně velkou radost. Vystudovala obor epidemiologie na University of South Florida v Tampě, poté působila v roli jednatelky a společnice v rodinné firmě Biovomed. V současnosti vede společnost Medimun, kterou převzala po své matce. Roman Prymula tak může být na svou dceru jen pyšný.

Veřejnost pobouřily falešné zprávy

Mladá epidemioložka ale není jen úspěšná. Jak už si jistě každý všimnul, je také velice pohledná. Není tak divu, že má krátce před svatbou. Tu ostatně měla mít už letos na podzim, do všeho ale vstoupil zákeřný koronavirus a veselka se tak musela odložit.

V souvislosti se svatbou se v Česku začaly množit nepříjemné hoaxy. "Jenom jedna věc je až do neděle povolená bez omezení!!! A víte která to je? Je to SVATBA!!! Dceruška pana PLUKOVNÍKA se nám vdává!!!! Přejeme jim hodně štěstí, lásky a porozumění!!!!" kolovalo před nedávnem na internetu a nešlo o jedinou zprávu podobného ražení.

Na svatbu si musí počkat

Jak se ale ukázalo, nic z toho nebyla pravda. Pokud ano, musela by se Karolína podle uvedených dat v hoaxech vdávat doslova každý říjnový víkend. "Ano, tuto zprávu jsem už slyšel a mohu vás ubezpečit, že to není pravda. Dceru budu vdávat až za rok." ubezpečil Prymula v jednom ze svých videí na Twitteru.

Karolína si tak bude muset počkat minimálně další rok. I tak je ale otázkou, zda na svatbu dojde, jelikož koronavirus v Česku řádí s nevídanou intenzitou a většina odborníků se neodváží odhadovat, co bude příští rok na podzim.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy