Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera prezidentky Čaputové to dostala sežrat: Emma (17) má jasný vzkaz

Emma Čaputová hvězdou přehlídky slovenského návrháře.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Vzkaz

Dcera slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (48) Emma (17) na sebe poměrně výrazně upozornila na nedávné akci Bratislava Fashion Live! a prošla se po mole módního návrháře Borise Hanečky. Půvabná dívka se ale následně stala terčem často nechutných posměšků, směřovaných na její výrazné mateřské znaménko, které má na tváři. Emma nyní na kritiku velmi elegantně zareagovala.

Emma Čaputová je rozhodně velmi zajímavá dívka. Nejenže je podobná své mamince, slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové, ale u nosu má navíc velikou pihu, která ji právě dělá jedinečnou a odlišnou. Není divu, že si Emmu vyhlídl například slovenský návrhář Boris Hanečka a půvabná dívka se následně prošla po molech hned několika módních akcí.

Vystoupení prezidentčiny dcery okamžitě zaplnilo téměř všechna slovenská média, přidala se i řada českých. Emma jednoduše zaujala svou odlišností, což mnozí lidé pochvalovali, našli se ale i tací, kteří se poměrně nevybíravě zaměřili na modelčino mateřské znaménko. Třeba slovenský politik Tomáš Taraba na své sociální sítě umístil škodolibý příspěvěk, pod nímž se v diskuzi objevila spousta nepěkných komentářů.

Patří ke mně

"Útočit na politika nebo političku skrze jeho děti je politické dno. Poslanec Taraba by se o mou dceru nikdy nezajímal, kdyby to nesouviselo s mou funkcí. Musím ve svém životě čelit lidské zlomyslnosti a hlouposti, ale mé děti z toho vynechte!" pustila se do Taraby prezidentka Čaputová.

Její dcera přitom na kritiku nijak nereagovala, tedy až doteď. Emma na Instagram přidala svou fotku, na které má bílé tričko s nápisem "krásná, ale", přičemž slovo "ale" je přeškrtnuté. "Krása není o dokonalosti. Jsme pestří. Já mám svou tečku. Bez ní bych byla jako nedokončená věta. Patří ke mně," vzkázala elegantně všem posměváčkům Emma.

Související články

Další články