Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dcera předsedy SPD přitvrzuje: Sex s tlusťochem, kvasinky a neoholený spodek

Holka musí dělat své rodině radost!
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Michaela Nováková (22) dělá své rodině evidentně moc dobré jméno. Zejména pak svému otci, Vítězslavu Novákovi, který je předsedou pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura. Místo toho, aby se dívka po svém skandálu s prostitucí stáhla a sypala si popel na hlavu, začala přitvrzovat. Míša na sebe napráskala snad úplně všechno. Tedy i to, co si klidně mohla nechat pro sebe.

Dcera vysoce postaveného politika Vítězslava Nováka se rozhodně nehodlá stáhnout. Michaela Nováková má z ostudy kabát. Jejím chováním nejenom na sociálních sítích trpí především otec, který je předsedou pražské organizace SPD.

Když na Míšu prasklo, že se s muži seznamovala přes erotickou seznamku, měla pokorně sklopit hlavu a litovat svých činů, které jistě poznamenají zbytek rodiny. Místo toho se chlubila, kolik si za sex vydělala a jak ji to bavilo.

„V létě jsem dělala velké prachy přes erotickou seznamku, dělala jsem to kvůli nenávisti k chlapům, potkávala jsem totiž samé dementy. Bavilo mě chlapy využívat, byli ochotni mi dát hodně peněz. Vozili mě v drahých autech, měla jsem asi 20 mužů. A vydělala si tak kolem 120 000 korun,“ přiznala otevřeně.

Když viděla, že jde do tuhého, tak prohlásila, že si celou historku o prostituci vymyslela záměrně. „To o prostituci jsem řekla záměrně! Nikdy jsem to nedělala, pouze jsem chtěla vyprovokovat lidi, kteří mě pořád uráží.“

Jeden by si myslel, že si holka nadělala ostudy dost a měla by okamžitě zvolnit tempo. Jenomže Míša se vydala úplně opačnou cestou a napráskala na sebe i to, co si měla nechat pro sebe. Prozradila dokonce, že bývaly doby, kdy se neholila v intimních partiích.

„Občas jsem se nechala zarůst, protože jsem fotila akty a chtěla jsem je mít různé. Od května 2017 jsem si holila pysky a nechávala zkrácený trojúhelník.“ Zrovna tyhle informace si mohla Míša nechat pro sebe, protože zbytečně špiní své jméno a jméno rodiny.

Bohužel tímto přiznáním to nekončí. „Měla jsem takový aférkový vztah s jedním tlusťochem. Pak jsem tady na Asku psala, že mám výtok tam dole a léčím se s kvasinkami. Když jsem měla právě ty kvasinky, tak jsem se myla tam dole až 7× denně. Takže jsem se určitě nenechala od nikoho lízat.“ Tohle už je docela silné kafe i pro otrlé povahy. Co myslíte?

Související články

Další články