Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dcera Prachařových slaví 3 roky: Pyšná Agáta zveřejnila střípky z rodinného archivu

Dcera Prachařových slaví 3 roky: Pyšná Agáta zveřejnila střípky z rodinného archivu
Zdroj: Agáta Hanychová archiv
+ Dalších 6 fotografií
oslava
Roztomilá dcera modelky Agáty Prachařové (35) a herce Jakuba Prachaře (37) před časem oslavila své 3. narozeniny. Není tomu tak dávno, co Agáta na sociálních sítích avizovala, že má za sebou náročný úklid domu a nyní připravuje zahradu na velkolepou oslavu pro Miu. Při této příležitosti na Instagramu sdílela řadu snímků z rodinného alba.

Agáta Prachařová (35) v poslední době jede na plné obrátky. Snaží se být co nejvíce zodpovědnou matkou, ale na druhou stranu nekašle ani na sebe a své štěstí. Není tomu tak dávno, co byla na letní dovolené na Mallorce se svým novým objevem Tomášem.

Filmový producent a Agáta si užili romantické chvíle bez dětí, o které se postarali jejich tatínci. Agáta si zakládá na tom, že s otci svých dětí vychází dobře. I přesto, že zanedlouho bude bývalá modelka oficiálně zase Hanychová, na tatínky pěje jenom chválu.

Dojemné snímky z rodinného archivu

Dcera Agáty a herce Jakuba Prachaře (37) Mia oslavila před pár dny 3. narozeniny. Její pyšná maminka na sociálních sítích sdílela řadu dojemných snímků, na kterých nechyběl ani tatínek Jakub, Miina prababička, babička Veronika Žilková nebo velký brácha Kryšpín

"Nic není víc, láska," napsala Agáta k fotkám z rodinného archivu. Rozkošná Mia měla krásnou oslavu narozenin, na které nechyběl ani velký dort s oblíbenou pohádkovou postavičkou. K dokonalé idylce už jen chybí, aby Agáta tentokrát s Tomášem měla šťastnou ruku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy