Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Pitta a Jolie se mění v kluka: Brad to chce Shiloh rozmluvit, Angelina je proti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
zákaz
Před pár dny americká média prozradila, že třináctiletá Shiloh Jolie-Pitt podstupuje hormonální terapii, která jí pomůže v přeměně z dívky v chlapce. Nyní se ukázalo, že její otec Brad Pitt (55) z toho nemá tak úplně radost a rád by tento krok své dceři rozmluvil. Angelina Jolie (44) je prý ale zásadně proti a zakazuje mu, aby se s Shiloh vůbec viděl.

Od chvíle, co se Brad Pitt dostal do konfliktu se svým adoptivním synem, jeho vztahy s dětmi velmi ochladly. Potomci, ať už biologičtí či adoptovaní, tráví čas výhradně s maminkou Angelinou Jolie (44), která je údajně ve výchově mnohem benevolentnější. Nyní však přišla chvíle, kdy by Brad minimálně s jednou ze svých dcer rád mluvil.

Třináctiletá Shiloh Jolie-Pitt už od útlého věku preferuje chlapeckou vizáž a rozhodně se nedá říct, že by kdy byla typickou holčičkou. Nyní však přišla informace, že si k přeměně v Johna, jak chce, aby jí lidé říkali, pomáhá hormonální terapií. Americká média hovoří o tom, že ačkoliv ji Angelina podporuje, Brad je zásadně proti.

Ačkoliv pár známý jako Brangelina je už oficiálně rozvedený, bitva o děti stále pokračuje a herečka je chce všechny výhradně do své péče. Shiloh svého otce neviděla už velmi dlouho a vzhledem k zákazu z matčiny strany to tak zřejmě i dlouho zůstane. Brad doufal, že jeho dcera prochází jen určitou životní fází a jednoho dne se z ní stane běžná dívka. Tak tomu ale nakonec není a herec rozhodně nemá radost. Nemůže s tím však nic dělat.

Stejný názor jako Brad zastává i jeho maminka, tedy babička mladé Shiloh. Ta je na svou vnučku ovšem poněkud drsnější, myslí si, že je psychicky nemocná a chce ji poslat na léčení. Jak tato situace dopadne, ještě není ani zdaleka jasné, pokud se ale Shiloh cítí spíše jako John, v proměně jí nakonec skutečně nikdo nezabrání.

Související články

Další články