Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Paula Walkera zuří! Proč policie tajila důkazy ohledně smrti jejího otce?

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Amerika je tak trochu vzhůru nohama! Objevily se totiž nové důkazy v případu smrti herce Paula Walkera! A vlastně vůbec nejsou nové! Očitý svědek Abe Rodriguez tvrdí, že viděl celý incident na vlastní oči a že existují další kamerové záznamy, které nehodu zachycují. Nic z toho však policie do záznamů nikdy neuvedla! Proč to?

I několik let po tragické smrti Paula Walkera se jeho případ stále řeší. Slavný herec z Rychle a zběsile se zabil spolu se závodním kolegou na díkuvzdání roku 2013. Jejich Porsche narazilo do stromu a shořelo. Tato šílená zpráva otřásla celým světem

Walker tehdy natáčel poslední díl Rychle a zběsile a některé scény byly bohužel dotočeny bez něj. Asi všichni pamatujeme na ten doják na konci filmu, snad nikdo nemohl udržet slzy. Samotný herec se nechal v minulosti slyšet, že pokud ho někdy něco zabije, bude to závodění

Jenomže spekulace o tom, proč dva zkušení jezdci měli nehodu, nenechala lidi chladnými. Světlo světa dokonce spatří dokumentární miniseriál Paul Walker: Collision Course, kde se odborníci věnují tomu, co skutečně mohlo být příčinou nehody. Své si o tom myslí i Rodriguez: "Vím, co jsem viděl! Všechno jsem policii detailně popsal, zapsali si to. Navíc je místo nehody v průmyslové zóně, jsou tu kamery úplně všude! Mohli se na záznamy podívat!" uvedl Rodriguez v rozhovoru pro dokument.

Policie totiž uvedla, že u nehody nebyli žádní očití svědci ani nevznikly další kamerové záznamy. Použila pouze dva, které nehodu zachycují velmi špatně S finálním protokolem se nesmířila ani Walkerova dcera Meadow, která nevzdává soudní boj proti společnosti Volfswagen, která Porsche vlastní.

Auto totiž nemělo v pořádku tlumiče, a navíc vůbec nemělo vybuchnout, ani při tak silném nárazu. Meadow se se společností soudí již několik let, ale zdá se, že až teď jde docela do tuhého Co všechno mohou ještě experti odhalit? Byla smrt slavného herce opravdu nehoda? Jedno je jisté, určitě to nebyla jeho vina.

Související články

Další články