Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dcera Paula Walkera vyrostla do krásy. Kvůli úmrtí hvězdy série Rychle a zběsile si ale prošla peklem

Jediná dcera Paula Walkera Meadow.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
dcera

Dcera zesnulé hollywoodské hvězdy Paula Walkera nikdy neměla na růžích ustláno. Když jí bylo pouhých patnáct let, přišla během tragické autonehody o svého milovaného otce. Následně se ocitla ve sporu o opatrovnictví kvůli tomu, že její matka propadla alkoholu. Všechny těžkosti ale překonala a v současnosti je dcera hvězdy filmové série Rychle a zběsile velmi úspěšná.

Meadow Walker, dcera Paula Walkera, prošla životem plným výzev a ztrát. Po otcově tragické smrti v roce 2013 bojovala s depresemi, kterým nepomohla ani situace doma. Ocitla se totiž ve sporu o opatrovnictví kvůli své matce závislé na alkoholu. I přes nepřízeň osudu se ale dokázala probojovat na výsluní.

Meadow se věnuje modelingové kariéře a v roce 2017 podepsala smlouvu s DNA Models. Spolupracovala s předními módními značkami, jako jsou Proenza Schouler a Givenchy. Její krása a talent ji přivedly na přehlídková mola, kde zahajovala přehlídky prestižních značek.

Svatba s hercem

V srpnu 2021 Meadow ohlásila své zasnoubení s hercem Louisem Thorntonem-Allanem a v říjnu téhož roku proběhla jejich svatba v Dominikánské republice. Veselka byla malá a soukromá, ale získala velkou mediální pozornost. "Nemohli jsme si představit, že by to mohlo být jakkoli dokonalejší a osobnější – a upřímně řečeno, bylo to snadné a jednoduché. Louis a já jsme přesně věděli, co jsme chtěli od začátku. Byla to velmi intimní oslava," řekla v rozhovoru pro Vogue. Na svatbě ji oddával Vin Diesel, který je jejím kmotrem a především byl dobrým kamarádem zesnulého Paula, s nímž se seznámil díky sérii Rychle a zběsile.

Charitativní činnost

Meadow není jen krásnou tváří se zálibou v modelingu, ale také projevuje zájem o jógu, akupunkturu a celostní medicínu. Dále pokračuje v otcově charitativní činnosti prostřednictvím The Paul Walker Foundation, kterou založila v roce 2015. Tato organizace uděluje granty studentům mořské biologie.

Meadow Walker ctí své dědictví a pokračuje v otcových stopách jak v profesním světě, tak v dobročinné činnosti. Její příběh je pozoruhodným pokračováním slavného rodinného jména.Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy