30. listopadu 2013 v odpoledních hodinách Paul Walker a jeho známý odjeli z akce pořádané Walkerovou charitou Reach Out Worldwide (na pomoc obětem tajfunu Haiyan). Krátce poté ztratil řidič kontrolu nad svým vozem Porsche Carrera GT červené barvy a narazil do stromu ve městě Valencia, Santa Clarita v Kalifornii. Místní policie ihned potvrdila dvě oběti nehody a oznámila, že se na nehodě podílela vysoká rychlost, kterou vůz jel.

A to byl den, kdy všichni fanoušci Rychle a zběsile vyvěsili černé vlajky, ale také zemřel otec neznámé dívky jménem Meadow. A to byla obrovská rána.

Meadow žila v době nehody už tři roky u svého otce v Los Angeles, kam se přestěhovala z Havaje. Důvodem bylo nezřízené pití její matky Rebeccy Soteros. Po smrti hrdiny filmu Rychle a zběsile se o Meadow stará matka Paula Cheryl Walker, která podala návrh k soudu, aby mladou dívku dostala do opatrovnictví.

Půl roku po smrti herce se po Meadow slehla zem. Odmítala se vyjadřovat k čemukoliv. Ale Coachella, největší festivalová událost Ameriky, je tak lákavá, že nelze odolat. A to se také stalo.

Meadow Rain Walker (16) byla vyfocena na Coachelle a vypadá to, že se se smrtí otce začíná vyrovnávat.