Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dcera Olivie Newton-John vypadá jako živá Barbie! Neuvěříte, co jí vzkazují fanoušci!

Fanoušci ji lynčují!
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Své křehké mamince se tedy moc nepodobá. Chloe Lattanzi, dcera slavné Sandy (Olivia Newton-John) z Pomády se podobá spíše plastové panence Barbie. Do světa hrdě hlásá, že by se ženy měly mít rády takové, jaké jsou a zarytě popírá tvrzení, že by trpěla anorexií. Fanoušci mají ovšem jiný názor.

„Je moc hubená! Žena by měla mít nějaké křivky a alespoň nějakou váhu!“ komentují fanoušci fotku s odhaleným pasem, kterou Chloe dala na svůj Instagram. „Otřesné! Nemám slov,“ komentují další. Lattanzi schytala pěknou sprchu nenávistných komentářů na adresu svého odhaleného pupíku.

Z toho, že trpí anorexií byla nařčena již několikrát. Toto tvrzení však stále zarytě odmítá. Navíc se prezentuje jako velká průkopnice přirozené ženské krásy, což je trochu s podivem vzhledem k faktu, že na ní jsou přirozené snad jen oční bulvy a možná ani ty ne.

Lattanzi je poměrně esenciální bytost, člověk zkrátka honem neví, co si má o ní myslet. Paradoxně se živí jako zpěvačka, i když to moc lidí asi nezaznamenalo. Mnohem více se proslavila na sociálních sítích, především pak na Instagramu. Chloe působí jako sluníčkářka, ale vzhledem k její vizáži je to tak trochu do očí bijící. Pro její kontroverzi ji lidé na sociálních sítích dost často lynčují.

Se svou slavnou matkou má vřelý vztah a plně ji podporuje v jejím znovu započatém boji s rakovinou. Lattanzi byla fanoušky silně kritizována i za to, že postuje příliš mnoho selfíček, kde vypadá šťastně, zatímco její matka bojuje se smrtelnou nemocí. Na to Chloe zareagovala vzpomínkovou edicí z dětství. Fotkami, kde je jako dítě s maminkou Olivií na pláži všechny dojala.

Související články

Další články