Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dcera Oldřicha Kaisera o infarktu otce: Teď nemohu. Vím o tom hrozně málo…

+ Dalších 6 fotografií
STRACH O ZDRAVÍ
Známý herec Oldřich Kaiser (64) prodělal infarkt myokardu a leží ve vážném stavu na JIPce v jedné z pražských nemocnic, o jeho stavu informovalo Divadlo Kalich. Všechna představení, kde měl herec vystupovat, se proto přesouvají. Redaktor eXtra.cz mluvil s dcerou geniálního herce Karolínou Kaiserovou (36), která byla ze stavu milovaného tatínka velmi zarmoucená.

Oblíbený český herec Oldřich Kaiser (64) je po infarktu a nyní leží na jednotce intenzivní péče v nejmenované pražské nemocnici. Smutnou událost oznámilo Divadlo Kalich, kde je herec angažován.

„Já se velmi omlouvám, ale nemohu o tatínkově infarktu mluvit. Moc ani o tom nevím. Moc se omlouvám,“ řekla redaktorovi eXtra.cz zdrceným hlasem Karolína Kaiserová, dcera legendárního herce. Mluvilo se jí velmi těžko a bylo zřejmé, že dokud nebude její milovaný otec zcela uzdraven a z nemocnice propuštěn do domácí rekonvalescence, není dobré o ničem mluvit. Jeho zdravotní stav se může totiž měnit…

Představení s hercem naplánovaná na červenec se proto přesouvají na září, kdy by měl být už v pořádku. A nejen hercova dcera Karolína, ale i přátelé a kolegové si unisono přejí, aby zdravotní stav Oldřicha Kaisera byl jen dobrý.

Mohlo by vás zajímat

Další články