Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dcera Nikol Moravcové roste jako z vody: Podobu s maminkou byste ale hledali marně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
podoba
Na konci července porodila známá blogerka a moderátorka Nikol Moravcová (32) dceru Violet. Dívenka roste jako z vody a kdybyste hledali podobu s maminkou Nikol, hledali byste marně. Malá Violet je podobnější tatínkovi Karolovi.

Sympatická Nikol (32) žije doslova pohádku. Ještě před svatbou se slovenským partnerem Karolem se přestěhovali do bytu na Letnou, kde spolu vychovávají dcerku Violet. Holčičce jsou už 4 měsíce a roste jako z vody.

I když se v tomto období děti často mění a jednu chvíli jsou podobné mamince, potom tatínkovi a potom zase babičce, malá Violet je aktuálně podobná právě tatínkovi Karolovi. Modrá očička má ale spíše po mamince, která má tzv. oči kočičí.

Sympatické blondýnce se během dvou let obrátil život vzhůru nohama. Po pár měsících randění s objevem ze seznamky Tinder přišla žádost o ruku a do roka se manželům narodila krásná dcera. Chvílemi to už vypadalo, že Nikol toho pravého snad nepotká. Její poslední vztah skončil katastrofou, když zjistila, že její přítel už jednu partnerku má. Proto to, co Nikol potkalo, můžeme pokládat za happyend jako z amerického filmu.

I když Nikol sama otevřeně mluví o idealizování Instagramu a o tom, že nic není tak dokonalé, jak se zdá, u její povedené rodinky se žádné větší zádrhely zřejmě nekonají a my jí držíme palce, aby se jí dařilo i nadále.

Mohlo by vás zajímat

Další články