Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dcera Nely Boudové: Saša (11) v menstruačních plavkách, fotila Hanychová

Focení menstruačních plavek.
Zdroj: se souhlasem Modibodi / koláž extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
focení

Focení nové kolekce menstruačních plavek se překvapivě v roli fotografky ujala Agáta Hanychová (36). Na svou původní profesi, kterou vystudovala, se chce více zaměřit. Během focení také prozradila, co si o menstruačních plavkách myslí. Před objektivem se v rolích modelek objevily Kristýna Janáčková (40), Alena Doláková (33), Karolína Krézlová (34) i adoptovaná dcera Nely Boudové Saša (11), která stála jako modelka poprvé. V galerii se podívejte, jak fotografování probíhalo.

Agáta Hanychová se výjimečně nechopila role modelky, ale fotografky. Na focení menstruačních plavek panovala velice uvolněná atmosféra, a přestože se fotilo takové choulostivé téma, ženy to sblížilo a dobře se bavily a užívaly si společné okamžiky.

Samotná Hanychová si v menstruačním spodním prádle dříve příliš nelibovala. "Nebyla jsem tomu nakloněná, přišlo mi to fakt divný. Ale když jsem to poslouchala, uvědomila jsem si, že třeba když surfuju, tak by se mi takový plavky hodily. Tak proč to vlastně nevyzkoušet?"

Agáta během focení u bazénu zažila i perné chvilky, jako správná profesionálka dává focení maximum, a proto málem skončila i se svým drahým foťákem ve vodě. Naštěstí si namočila jenom oblečení a zbytek focení proto musela absolvovat v župánku.

Dcera Nely Boudové poprvé modelkou

Zatímco pojem menstruační kalhotky už je docela známý, málokdo ví, že stejně funkční a pohodlné jsou i menstruační plavky. O tom se během focení přesvědčily i známé ženy. Jako modelka se předvedla i talentovaná dcera Nely Boudové Saša, kterou má v pěstounské péči. Pro Sašu to bylo první focení.

"Dělám TCP konzervatoř Praha, mám každý den tréninky, které nemohu vynechat. Vůbec nevím, jak bych to bez menstruačních kalhotek dělala," řekla Saša, která na place působila velice přirozeně a neměla problém předvádět různé baletní kreace.

Karolína Krézlová nemá s focením plavek problém

Karolína Krézlová také neměla s focením plavek žádný problém, protože spodní prádlo běžně fotí. "Menstruační plavky mě zaujaly hlavně po technické stránce, je to taková magie. Přiznám se, že už jako dítě jsem rozstřihávala klasické vložky a lila do nich vodu, abych zjistila, jak fungují. Tyto plavky ale určitě stříhat nebudu, ty si nechám, jsou totiž moc hezké. Je to navíc ideální řešení pro všechny z nás, které nemůžeme používat klasické tampony," řekla k tématu Karolína.

Herečka Kristýna Janáčková si na focení odběhla v mezičase, kdy pečuje o děti, hraje v divadle a ještě stíhá svým synům každý den psát interaktivní deníček. Focení menstruačních plavek ji nadchlo, byla na tento produkt velmi zvědavá.

"Nejvíce nás s manželem zajímalo, jak vlastně takové plavky fungují. Když jsem je pak viděla, musela jsem ocenit i jejich design a myslím, že to může být pro ženy velmi přínosná pomůcka, aby se během menstruace cítily více v pohodě. Jsem ráda, že něco takového existuje," řekla Kristýna.

Další, kdo se pořizování snímků účastnil, byla herečka Alena Doláková, která je známá tím, že pro ni témata jako sexualita nebo menstruace rozhodně nejsou tabu.

Značka podporuje přirozenou krásu žen, a tak na focení nemohla chybět ani známá a úspěšná plus size modelka Natálie Debnárová. "Fotografování beru jako příjemné rozptýlení v těchto těžkých dnech. Menstruační plavky jsou pro mě novinka a těším se, až je vyzkouším někde u vody. Pocitově jsou velmi příjemné, vybrala jsem si plavky s vysokým pasem, které mi formují postavu a stahují bříško, takže se v nich cítím komfortně. Je skvělé, že tato značka myslí na ženy všech rozměrů,“ zhodnotila plavky Natálie.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy