Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dcera narkomanky Katky: Nejsem ona a ani nikdy nebudu, říká Tereza (15)

Se závislosti se Katka nikdy nedostala.
Zdroj: Aerofims
+ Dalších 5 fotografií
Vyjádření

Kateřině Bradáčové (46) zničily drogy nejen její život, ale do značné míry negativně ovlivnily i její dceru Terezu. Patnáctiletá dívka totiž kvůli závislosti své matky vyrůstá bez rodičů, a jak sama říká, samozřejmě jí to je líto. S osudem Katky se však zvládá vypořádat a pro portál Expres prozradila, že se snaží pomáhat lidem s podobným osudem, jaký má ona sama.

Tereza Bradáčová vyrůstala v kojeneckém ústavu, než si ji její babička vzala k sobě. Katka svou dceru nebyla schopna vychovávat, protože byla a stále je závislá na tvrdých drogách. Ani narození Terezy jí nedonutilo přestat, což byl moment, kdy lidem došlo, že narkomance už zřejmě není pomoci.

Svůj život se Tereza rozhodla začít dokumentovat na sociálních sítích. Pod jménem Tereza Boxerová si založila profil na síti TikTok a přidává tam taneční a vtipná videa. O své mamince na platformě však příliš mluvit nechce.

Co Tereza řekla o své matce?

Nedávno ale udělala výjimku. „Pořád studuji, půjdu na střední, mám svoje koníčky a starám se o babičku, zvířata a blízké. Co se týče TikToku, mám už jiný účet, točím videa, protože mě to baví, a chci do světa posílat lásku a sílu těm, kteří to mají podobné jako já, nebo těm, kteří to potřebují,“ prozradila Tereza pro Expres.

„To, jakou mám biologickou maminku, mě velmi mrzí. Já ale nejsem ona a ani nikdy nebudu,“ napsala a dodala, že chce žít poklidným životem.

Všechny naděje vyhasly

Její matka Katka Bradáčová se ze své závislosti snažila několikrát dostat, vždy ale neúspěšně. Dokumentaristka Helena Třeštíková začala její příběh mapovat v roce 1996, kdy bylo Katce devatenáct let.

V roce 2018 měla Katka možnost dostat tehdy desetiletou dceru do péče. Nemohu mít Terezku kvůli drogám. A taky kvůli tomu, jak žiji. Ale vysvitla naděje, když mi máma dala nabídku, že pokud půjdu na detox a budu mít slušné zázemí, dala by mi Terezku do péče,“ prozradila narkomanka před časem pro eXtra.cz.

Důvod byl hlavně ten, že Katčina maminka bojovala s rakovinou a výchova Terezky tak pro ni byla složitá. I přes naskytnutou možnost ale Katka s drogami neskončila a stále se potuluje v ulicích.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy