Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dcera Nadi Urbánkové truchlí: Dojemný vzkaz a roztomilá fotka s maminkou z dětství

Jana Fabiánová a Naďa Urbánková na snímku z roku 2019.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
smrt zpěvačky

Smrt zpěvačky Nadi Urbánkové oplakává spousta fanoušků i přátel, nejbolestnější je to vždy pro rodinu. Její dcera Jana Fabiánová, známá jako Yanna Fabian, na svém Facebooku hromadně děkuje všem za podporu a vyjádření soustrasti. Přidala i dojemné foto s maminkou z dob, když byla ještě malá holčička. 

Jana Fabiánová prožívá jedno z nejhorších období v životě, které každý chce oddálit, jak je to jen možné. Jana totiž v pátek 3. února přišla o svou nejmilejší maminku. Zpěvačka Naďa Urbánková do poslední chvíle bojovala. Zemřela na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným covidem.

Jana Fabiánová jako malá holčička

Dcera Jana nyní na svém Facebooku sdílela dojemnou fotografii, na které se nachází ona sama jako malá holčička právě se svou již zesnulou maminkou Naďou. "Z celého srdce každému z vás děkuji za vyjádření soustrasti a sdílení krásných vzpomínek na maminku. A omlouvám se, jestli jsem zatím nestihla reagovat, chodí mi tisíce zpráv, každou čtu, za každou z nich jsem hluboce vděčná. Momentálně máme plné ruce práce s organizací smutečního obřadu," napsala k fotce Jana Fabiánová.

Jak uvádějí oficiální stránky Nadi Urbánkové, pětinásobná Zlatá slavice se v novém tisíciletí trápila s chatrným zdravím. Zvládla však porazit zákeřnou chorobu a vrátit se do běžného života. Nakonec to ale bylo opět zdraví, které ji zradilo. K rakovině se přidal koronavirus, což už bylo nad zpěvaččiny síly.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy