Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Nadi Urbánkové se bude vdávat: Jana Fabiánová prozradila, kdo je ten vyvolený

+ Dalších 7 fotografií
Exkluzivní rozhovor
Jana Fabiánová (40) dorazila na oslavu podnikatele Davida Novotného, kde i zazpívala. Dcera Nadi Urbánkové žila dlouhé roky v Americe, odkud má mnoho úžasných zážitků. Krom toho si odtamtud přivezla i něco mnohem cennějšího než jen vzpomínky, a to budoucího manžela.

Jana Fabiánová je česká zpěvačka, herečka, textařka a občasná módní návrhářka. V pondělí dorazila na narozeninovou oslavu organizátora Muže roku Davida Novotného, která se konala v Divadle U Hasičů na pražských Vinohradech. Mezi příchozími hosty, kteří Davidovi věnovali písničku, byla například také Marcela Holanová či Marcela Březinová, která vyvedla nového přítele

Slavná maminka

Maminkou Jany Fabiánové je slavná česká zpěvačka Naďa Urbánková, která nazpívala hity jako Závidím nebo Vilém peče housky. Jana je jediným dítětem Urbánkové a s maminkou má opravdu skvělý vztah. Poslední dobou se s ní ale moc neviděla.

"S maminkou jsme se teď chvíli neviděly, protože jsem byla dlouho nemocná. Tak jsem za ní nechtěla jezdit, aby to nechytila. Ale voláme si každý den," vysvětlila Fabiánová.

Život v Americe a zásnuby

Fabiánová žila dlouhé roky v Americe. Zažila tam toho spousty, ale na jeden zážitek nikdy nezapomene. "Pro mě jako milovnici Lizi Minnelli bylo největší radostí osobní setkání s ní. Kamarádka dělala show v Las Vegas v hotelu Hilton a po koncertě Lizi Minnelli mě dostala do zákulisí. Měla jsem tu čest se s ní osobně setkat a říct jí, jak moc ji miluji. Objali jsme se a já to mám napořád v sobě jako absolutní požehnání," podělila se Jana s eXtra.cz.

Krom skvělých a nezapomenutelných zážitků si Jana z USA dovezla ještě něco jiného. Naprosto propadla lásce s producentem Dino Bosem, který ji požádal o ruku. "Mám lásku, za kterou jsem nesmírně šťastná. Je to americký kytarista a producent Dino Bose, kterého jsem potkala právě v L. A. Už jsme spolu přes 3,5 roku. Žijeme spolu a jsem zasnoubená," prozradila Jana s tím, že na miminko mají ještě čas.

Na čem teď pracuje?

Pokud jste fanoušky Janičky a rádi byste ji viděli naživo v akci, můžete se zajít podívat do divadla Royal, kde aktuálně působí. "Jsem v Czech Cabaret Show, což je krásná velkolepá glamour show v režii Nikol Prokešové, která se hraje v divadle Royal na Vinohradech. To mě plně zaměstnává, ale je to velká radost," svěřila se Fabiánová.

Podívejte se do fotogalerie, jak to Janě Fabiánové ve společnosti slušelo.

Související články

Další články