Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Dcera na přístrojích i nedůstojné podmínky pro život osmičlenné rodiny. Mise nový domov je má zachránit…

+ Dalších 7 fotografií
Mise nový domov pokračuje už ve středu dalším velmi silným příběhem. Tentokrát moderátorka pořadu Tereza Pergnerová (44) a její tým zavítají do Zábřehu na Moravě, kde poznají rodinu, která potřebuje pomoc. Začít od začátku si zaslouží každý.

Pomoc Terezy Pergnerové potřebuje osmičlenná rodina, která žije v bytě, který má pouhých 55 metrů čtverečních. Konkrétně tento nevyhovující prostor obývá těžce nemocná babička, děda, Terezka a jejích pět dětí. Přesně před třinácti lety bylo ale vše jinak. Terezka se stěhovala za svou velkou láskou Michalem a myslela si, že ji čeká šťastný život. Těsně před Vánoci se ale šťastný pár vydal společně s prvorozenou dcerou na výlet, který bohužel skončil tragicky.

Na kruhovém objezdu se jejich automobil srazil s autobusem. Všichni tři skončili v nemocnici, ale milovaný Michal se už domů nikdy nevrátil. Od té doby má rodina obrovské problémy a nedostatek financí. Dcera Hanička byla po nehodě dokonce tři dny na přístrojích. Nakonec se ji lékařům podařilo oživit.

Podaří se Terezce a jejímu týmu dát této rodině šanci na nový začátek? Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články