Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Dcera Moniky Bagárové Ruminka oslavila jeden rok: Takovou kouzelnou oslavu pro ni připravila

Ruminka oslavila rok: Monika Bagárová pro ni připravila kouzelnou oslavu
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové / foto Kateřina Nováková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Zpěvačka Monika Bagárová (26) a její partner MMA zápasník Makhmud Muradov (31) oslavili krásné výročí. Jejich rozkošná dcera Rumia oslavila první rok. Na počest jejího narození pro ni připravili ti nejbližší kouzelnou narozeninovou oslavu se spoustou balonků, dobrým jídlem, krásnými dorty a zejména dobrou náladou.

Zpěvačka Monika Bagárová se před rokem a pár dny stala novopečenou maminkou. Společně s MMA bijcem Makhmudem Muradovem se stali rodiči dcery Ruminky, která oslavila první rok.

"Moje milá Ruminko, moje vysněné děťátko. Chtěla bych ti poděkovat, jsi to nejcennější a nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat. S tebou život dostal ty pravé hodnoty a začal být opravdu barevnej. Když řeknu, že nic silnějšího jsem v životě nezažila, tak mi všechny maminky na světě dají za pravdu. Přeji ti, aby tě láska, smích, zdraví a boží požehnání doprovázelo po celý život. Už teď vím, že z tebe jednou bude dobrý a laskavý člověk, který kolem sebe bude rozdávat radost, lásku a dobro. Děkuji Pánu Bohu za ten nejcennější dar, jaký jsem od života mohla dostat. Krásné narozeniny, Ruminko," napsala Monika své Rumince k jejím narozeninám. K přání připojila i krásné památeční snímky.

Narozeninová oslava

Ruminčiny narozeniny se slavily nadvakrát, jednou s přáteli a podruhé s rodinou. Se svými sledujícími se dokonce podělila o to, jak celá narozeninová oslava vypadala. "Spojení nejšikovnějších lidí! Děkuji vám všem za profesionální přístup a krásnou práci, velké děkuji patří holkám z autentika, které nám vše zařídily od A do Z, bylo to kouzelné," vzkázala Monika. Dekorace se nesly, jak již tradičně pro holčičky, převážně v tónu jemné růžové barvy. Nechybělo spoustu balonků, dobrého jídla, dortů s marcipánovými postavičkami a hlavně dobrá nálada.

V galerii se podívejte na krásnou oslavu, kde Ruminka oslavila své první narozeniny.


Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy