Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dcera Moniky Bagárové baví sociální sítě: Ve svých dvou letech si našla kluka

Monika Bagárová se svou rozkošnou dcerou.
Zdroj: se souhlasem Monika Bagárová
+ Další 4 fotografie
Odhalení

Zpěvačka Monika Bagárová (28) by si svou dceru Ruminku měla pěkně hlídat. Ta totiž ve svých dvou letech prozradila, že už má chlapce. Vtipné video sdílela na svém TikToku Eleonor Tyc. Malá Ruminka v něm pobavila nejen svou maminku, ale i její kamarádky.

Člověk by řekl, že své životní partnery si lidé nacházejí tak od patnácti let výš. To ovšem neplatí pro dcerku Moniky Bagárové, která začala randit už ve dvou letech. Malá Ruminka, kterou má zpěvačka s bojovníkem Makhmudem Muradovem (32), se na videu na TikToku pěkně a vtipně předváděla.

Mezi kamarádkami se Rumia naparovala a nejen to, dokonce byla i trochu drzá. "Já mám kluka, já jsem mu přece volala. A přijde, už mu otevírám dveře," rozesmívá Ruminka Moničiny kamarádky. "Má auto v garáži," pokračuje holčička. Na to reaguje její matka otázkou, jakou značku přesně vlastní. "A jakou má značku? Bentley, škodovku nebo Mercedes?" ptá se Bagárová. "Mercedes," odpověděla dcera.

"A Ruminko, jak se jmenuje tvůj kluk?" zeptala se jedna z přítomných kamarádek. "Nech toho. Dej mi pokoj. Můžu mít kluka a necháš toho," hrozí pěstičkou dvouletá Rumia, jejíž maminka má na Instagramu už přes 900 tisíc sledujících.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy