Dcera Petra Kellnera se jezdectví věnovala odmala. Závodní licenci získala už ve třinácti letech. V současnosti startuje za Czech Equestrian Team, za který startuje rovněž několikanásobný mistr České republiky Aleš Opatrný.

Anna Kellnerová dnes touží po olympiádě. Je to její velký sen. Momentálně má sedm koní a vždy se snaží vybrat toho nejlepšího.

„Jiné sporty mě nikdy nelákaly. Máma říkala, že jsem místo panenek dávala do kočárku koníky,“ uvedla v rozhovoru pro deník Blesk. Miluje skákání přes překážky. Je to pro ni adrenalin. Na klasické dostihy má prý dost vysokou postavu.

V roce 2016 obsadila v celoročním žebříčku PAVO Pohár Jezdectví mezi seniory druhé místo v disciplíně Skoky a v březnu 2017 byla ve stejné disciplíně vyhlášena Českou jezdeckou federací Jezdkyní roku 2016 v kategorii Mladí jezdci. Má před sebou velkou budoucnost.

V kariéře ji podporuje její otec Petr Kellner. Majitel holdingové společnosti PPF Group je považován za nejbohatšího Čecha. Magazín Forbes odhaduje jeho majetek na 15,5 miliardy dolarů (což je cca 319 miliard korun).