Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcera Michala Suchánka vyrostla do krásy: Berenika je nádherná dívka s hlasem jako zvon

+ Dalších 17 fotografií
Herec a bavič Michal Suchánek (53) by se mohl sice pomalu připravovat na roli dědečka, jeho dcera Berenika (21) má ale ještě velké plány. Po tatínkovi zřejmě zdědila herecké nadání a čím dál častěji se objevuje v televizi. Kromě toho i nádherně zpívá, na YouTube často přidává své covery písní a má hlas jako zvon. Jako by jí talent nestačil, je navíc neuvěřitelně krásná.

Berenika Suchánková je všestranně nadaná. Ačkoliv po svém tatínkovi Michalu Suchánkovi nepochybně zdědila herecké nadání, nejvíc ji to táhne k hudbě. Na svém kanálu na YouTube má spoustu písní, které přezpívala od jiných interpretů, a rozhodně stojí za poslech.

Kdyby chtěla, mohla by se Berenika bez problémů živit i modelingem. Kromě talentu totiž zdědila po Suchánkovi i krásné modré oči a její drobounká tvář je na přední stránky časopisů jako dělaná. Nemluvě o její postavě, jak už dokázala na svém Instagramu, tu má ukázkovou.

S tatínkem pojí Bereniku velmi silné pouto, které se ještě víc utužuje spoluprací na společných projektech. S otcem se objevila nejen v muzikálu Ať žijí duchové, ale i v seriálu Krejzovi. Zda se nakonec uchytí v herectví či ve zpěvu je stále otázkou, faktem však je, že Berenika by s přehledem zvládla obojí. Podívejte se do galerie a posuďte sami, jak krásná žena z ní vyrostla.

Související články

Další články