Paris Jackson se změnila opravdu k nepoznání. Její tělo momentálně zdobí 23 tetování různě po těle. Poslední její tetování je démonický králík.

V rodině ji označují za divnou. Nemají porozumění pro její styl, ale sama Paris tvrdí že je naprosto normální 18letá holka. Její vizáž a tetování jsou pro ni sebevyjádření, no očividně ne každý ji chápe.

Teprve 18letá Paris je naprosto nadšená ze svého posledního tetování – démonického králíka. Po dokončení v salonu v Los Angeles stála na parkovišti, kouřila a nemohla se vynadívat na výtvor svého tatéra.

Paris je velkou fanynkou filmu Donnie Darko, kde se démonický králík objevil. Její barva vlasů je také přizpůsobená barvám z filmu. Paris se nechala slyšet, že obdivuje ve filmu prvky paranoie, cestování v čase a schizofrenii.

Nedávno si Paris nechala udělat také tetování na počest svého otce. Její levé předloktí zdobí tetování v podobě multi-platinové desky Dangerous od Michaela Jacksna. Na zápěstí má ještě jednu vzpomínku na tátu, rukopisem Michaela Jacksona vytetované „Královna mého srdce“.

Její tetování mají ale ještě jeden význam. Když popový král žil, chránil své děti od přehnaného zájmu fanoušků a médií. No později je neměl kdo uhlídat a pro Paris bouřlivé období skončilo bohužel špatně.

Depresivní stavy a poškozování, smutek ze ztráty otce a nepochopení okolí. Dnes je na tom Paris o hodně lépe a našla si na staré jizvy lék. „Díky tetováním, které mám, už nevidím svoji temnou minulost. Moje jizvy po sebepoškozování zmizely a jsou schované za krásnými obrázky,“ vyjádřila se Paris.

Líbí se vám pocta dcery Paris Jackson svému zesnulému otci Michaelovi Jacksonovi (57)? Nebo s tím absolutně nesouhlasíte? Váš názor nám napište do komentáře.