Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Markéty Konvičkové oslavila rok: Na narozeniny dorazila i slavná zpěvačka

Zdroj: foto Markéta Konvičková
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) se stala před rokem maminkou rozkošné dcery Amálky, kterou přivítala na svět společně se svým snoubencem, pilotem Reném (33). Na počest jejího narození uspořádala rodina krásnou oslavu, na které nechyběla ani Monika Bagárová (27) s dcerou Ruminkou. Podívejte se, jak oslava prvních narozenin Amálky vypadala.

"Lásko, tak jsme to oslavily. Pořád bulím! Děkujeme všem. 1 rok!" uvedla zpěvačka Makréta Konvičková ke snímkům z narozeninové oslavy své dcery Amálky, která roste jako z vody.

Krásná oslava a skvělá společnost

Na krásné narozeninové oslavě, na které nechybělo spoustu dekorací a balonků v odstínech růžové, nechyběl ani pohádkový dort se zajíčkem. Na prvních narozeninách nechyběli ani Markétini nejbližší přátelé. Dorazila Monika Bagárová s roční dcerou Ruminkou nebo také zpěvák Jan Bendig.

"Už je to 12 let od SuperStar a pořád jsme jedna parta. Děkuji, že jste s námi oslavili 1. roček Amálky a dojeli na druhou stranu republiky," napsala Markéta ke společné fotografii.

V únoru 2020 Markétu její přítel, pilot René Kuboš požádal po šestiletém vztahu o ruku. Učinil tak v jejím rodném Třinci a Markéta řekla ano. V dubnu pak oznámila, že spolu čekají dítě, dceru společně pojmenovali Amálie. Volba jména byla jasná ještě dřív, než se Markéta s Reném dozvěděli pohlaví děťátka.

"Prostě Amálka hned a nic jiného nepřicházelo v úvahu. Je to moje osudové jméno. Po operaci vaječníku jsem se probudila z narkózy na JIP a svátek v ten den slavila Amálie a Libuše. Libuše byla moje prababička, která mě vychovala spolu s mojí mamkou. V ten moment jsem věděla, že jestli budu mít někdy dceru, bude to Amálka," řekla Markéta před několika měsíci o výběru jména pro dceru.

Související články

Další články