Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dcera Mahuleny Bočanové vyrostla do krásy. Márinka zdědila podobu po mamince

Mahulena Bočanová: Dcera Márinka vyrostla do krásy
Zdroj: Se souhlasem Mahuleny Bočanové/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Krásná dcera

Z dcery Mahuleny Bočanové (56) je pořádná kočka. Jedna z nejznámějších českých krásek se na sociálních sítích pochlubila fotkou své Márinky, která krásu zaručeně zdědila po mamince. Dívenka od narození trpí lehkým autismem, a tak vyžaduje neustálou pozornost. To ale herečce, známé z pohádky Kouzelný měšec, vůbec nedělá problém. Pro svou dceru by udělala cokoli.

Mahulena Bočanová to v životě neměla lehké. Prožila rozvod, který se sice zprvu nesl v přátelském duchu, ale poté stejně skončil hádkami. Dceři Márince byla po narození diagnostikována lehčí forma autismu, což zahrnuje každodenní péči. Poté se k tomu přidala ještě epilepsie. "Mári samozřejmě hlídat musím nonstop, ale to se netýká jejího věku, že by se jí už zapalovala lýtka, ale její diagnózy," řekla nedávno Bočanová pro eXtra.cz.

Další problémy nastaly při rozvodu s Márinčiným otcem Viktorem Mrázem. Partneři se nemohli domluvit na alimentech a dceřině výchově. Manželka Viktora, Petra, dokonce obvinila Mahulenu z nedostatečné péče o dceru. Dopis tenkrát Bočanová sdílela na svých sociálních sítích. Nakonec to ale dobře dopadlo a situace se vyřešila po dobrém, šlo totiž jen o pomluvu.

Dcera je její celý svět

Pro svou dceru by herečka udělala cokoli. "Obě jsme jako jedna bytost dohromady, dalo to dost práce na sobě dojít ke smíření a klidu v sobě, ale podařilo se. Už se nám oběma žije šťastně. S Mári dělám úplně všechno, od malinka. Cestujeme, lyžujeme, plaveme, jen je nutný stálý dozor, jako když máte šestileté malé trdlo," dodala.

Márinku hodně často ukazuje na svém Instagramu, jako tomu bylo i dnes, kdy dceru vyfotila při společné večeři. "Byli by krásná dvojka. Aneb takového zeťáka chceš!" napsala k příspěvku Mahulena, která narážela na vyfocenou Márinku vedle Jamese Deana. Nelze si nevšimnout podoby dcery s maminkou. Márinka totiž roste do krásy a na fotce jí to moc sluší.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy