Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dcera Madonny vyrostla do krásy: Lourdes Leon (22) vypadá jako mladá Lady Gaga

+ Dalších 6 fotografií
proměna
Ještě nedávno to byla malá holčička, dnes už je z Lourdes Leon (22) dospělá žena, která vyrostla do krásy. Více než své matce Madonně (61) je ale podobná Lady Gaga (33), vypadá jako její mladší verze. Když se nyní objevila na veřejnosti, z té podoby mnoha lidem spadla brada.

Jako by to bylo včera, co malá Lourdes Leon dělala Madonně doprovod na nejrůznějších společenských akcích a lidé se rozplývali nad tím, jak byla rozkošná. Od té doby však uplynulo již několik let a z Lourdes je dnes krásná dospělá žena, která se ale více než své matce podobá mladé Lady Gaga.

Lourdes svým vzhledem okouzlila a šokovala na Fashion Week v New Yorku, kde seděla hned v první řadě přímo u mola. Její podobu s Lady Gaga nešlo přehlédnout a fanoušci z ní jsou uneseni. Někteří dokonce tvrdí, že pokud Lady Gaga někdy vydá životopisný snímek, Lourdes by ji mohla z fleku hrát.

Krásou ještě nedávno malá Lourdes své matce nepochybně šlape na paty a není pochyb o tom, že by z ní jednoho dne mohla být i hvězda stejných rozměrů. Kromě hudby by se však mohla věnovat i modelingu, se svou dokonalou postavou a nádherným obličejem by se zcela jistě snadno uchytila. Podívejte se v galerii, jak krásná žena z ní vyrostla.

Mohlo by vás zajímat

Další články