Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dcera Madonny své geny nezapře: Provokace, lascivní gesta i neoholené podpaží

Dcera Madonny Lourdes Leon
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Podoba

Kolem někdejší popové královny Madonny (64) bylo vždy pořádně rušno, v poslední době je o ní však slyšet snad ještě víc než kdykoli předtím. Po radikální změně image v podobě obarvení vlasů na růžovo přišlo na řadu přiznání, že je na holky a divoké líbačky s mladými dívkami. Popová ikona se tak spíš chová, jako by byla ve věku své dcery Lourdes (25). Právě u ní už se Madonniny geny začínají projevovat. Lourdes totiž provokuje stejně, jako její matka.

Ačkoli by tomu možná málokdo věřil, královna popu oslavila před pár měsíci 64. narozeniny! Madonna vždy ráda provokovala, už od počátku své kariéry v osmdesátých letech se nebála odhalovat a byla považována za sexuální symbol. Aspoň ta první část se nezměnila. Ačkoli by si mnozí mysleli, že společně s věkem přichází soudnost, není tomu tak. Ikona Madonna se totiž stále chová jako puberťačka. Jak jsme psali, zpěvačka nedávno změnila svou image, když si obarvila vlasy na růžovo a odbarvila obočí, mimo jiné podstoupila také několik plastických operací.

Madonna se přiznala, že je na holky

Aby toho nebylo málo, na stará kolena změnila svou sexuální orientaci a ve videu na TikToku prohlásila, že je lesbička.Jak uvádí web Daily Mail, o tom se spekulovalo už dávno, třeba po líbačkách s Christinou Aguilerou či Britney Spears. Teď je však Madonna jako utržená ze řetězu, na svých sociálních sítích postuje odhalené fotky, divoce se líbá s dívkami ve věku své nejstarší dcery Lourdes (25) a dělá nejrůznější šílenosti. Až si člověk říká, co na to její děti.

Nejstarší dcera Madonny: Lourdes Leon

Madonna se totiž za svůj život stala šestinásobnou matkou. Nejstarší z dětí je pětadvacetiletá dcera Lourdes Leon. Tu zpěvačka přivedla na svět společně se svým tehdejším partnerem hercem Carlosem Leonem. Ačkoli se krásná Lourdes zprvu tvářila velmi zakřiknutě, nakonec se v ní projevily maminčiny geny. S přibývajícím věkem totiž začala pořádně provokovat.

Výrazné líčení, lascivní grimasy, nahota, roztažené nohy... Poznáváte někoho? Ne, nebavíme se o Madonně, ale právě o Lourdes, která se takhle už také prezentuje. Na rozdíl od své matky ale v některých věcech zachází ještě dál. Například si neholí podpaží a ráda se tím pyšní na nejrůznějších galavečerech, kde pózuje s rukama nahoře.

Lourdes ale není jen provokatérkou. Vydala se cestou úspěšné módní návrhářky, a jak se říká, "jablko nepadá daleko od stromu". Lourdes zdědila talent a i ona má na svém kontě několik úspěšných singlů. Tančit a zpívat umí skvěle, což samozřejmě po vzoru maminky doplňuje o skandální gesta, a ráda zveřejňuje dost peprné snímky. Podívejte se sami v galerii. Vidíte podobu?

Související články

Další články